>

Dávid Čuboň

Dávid Čuboň
UCP, Praha, Kariérny diplomat
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Tajomstvo na ceste pomôcť sebe je v pomoci ostatným.Momentálne ma nájdete na Slovensku.Absolvoval som veľa profesionálnych a drahých programov self-developmentu, ako doma tak aj v zahraničí a čím ďalej, tým viac sa stotožňujem s tvrdením, že "v tých našich štátnych školách nás naozaj nič nenaučia". Myslím tým reálne, užitočné a použiteľné uchopenie reality v živote.Rovnako som študentom súkromnej univerzity UCP v Prahe, odbor Kariérny diplomat, ako kombinované 5-ročné štúdium.Podporujem metódu výučby štýlom Marie Montessori.Som zástancom kritického, komplexného, efektívneho a zdravého pohľadu na témy, resp. odbory, ktorým som venoval profesionálnu kariéru, vrátane IT technológií a podpory seba-rozvoja jednotlivcov v tímoch. Myslím si, že nielen v dnešnej dobe, ale v každej dobe, je potrebné mať vlastnú integritu založenú na zdravých hodnotách s ohľadom na slobodu ostatných...Kto som? Som: otec, manžel, syn, študent, priateľ, mentor, manažérS čím viem pomôcť? Pomôžem: pomôžem tomu, kto pomôcť chce a to rôznou formou, napr. formou inšpirácie, zdieľania mojich skúsenosti a cesty po ktorej som išiel a stále idem, a to čo fungovalo a funguje mne. P.S.: ak môžem, rád pomôžem, ak nie tak neubližím :-) a teším sa na nové kontakty a kapitoly :-)

S čím viem ako mentor pomôcť

ľudské práva
štátne it
Sebarozvoj
supervízia
user experience
systémový administrátor
think tank

Viac o mne

Naša sila spočíva aj v tom, že dokážeme postaviť pevné základy z tehál, ktoré po nás hádžu druhí ľudia.

Áno, bol to aj môj prípad a viem, že nie je jediný. Chvíle v živote, keď ste si neboli istý, istý tým čo robíte a kam smerujete, Vaše okolie Vás v istých prípadoch aj nerešpektovalo, pretože Vás nedokázali pochopiť, pretože ste podľa nich "čudný" alebo "divný" pre Vašu jedinečnosť, ktorú ste nechápali ani Vy.

Mám pre Vás super správu, všetko je to úplne v poriadku a OK. Má to tak byť, pretože nepotrebujete kráčať po vzore niekoho iného ani chodiť po vyšliapaných chodníkoch. Na svete neexistujú dvaja rovnakí ľudia, preto nebuďte rovnakí. Buďte vlastný, buďte nový a jedinečný.

Ako mentor v oblasti IT Vám ponúkam príbeh plný rôznych zaujímavosti, skúsenosti a životných udalostí aj pre ľudí, ktorí váhajú alebo sa boja vydať touto cestou, v ktorej je obrovský potenciál pre budúcnosť.

Mám technický a technologický background so starými vecičkami, na ktorých sme vyrastali, rovnako plne ovládam tie najnovšie vychytávky trendy v oblasti Cloud technológií Microsoft (Microsoft Azure Cloud ekosystém vrátane všetkých jeho dimenzií), AWS (Cloud computing services), VMware (virtualizáciu a zálohovanie).

Navrhujem komplexné riešenia pre dátové centra ako Cloud Architect, od nivelácie až po strop vrátane najvyšších a najnovších bezpečnostných štandardov, ISO/IEC 22237, aj normy ako TISAX známe viac v Automotive.

Úspešne vediem tímy špecialistov metódou Rešpektovať a byť rešpektovaný v dosahovaní požadovaných cieľov pre organizácie.

Mimo IT sektoru zužitkovávam svoje komunikačné schopnosti v obchode a teší ma byť kolegom ako Sales reprezentant v Poľskej spoločnosti Bannert.EU - stal sa z nás výrobca tých najkvalitnejších - gastro FoodTruckov a EventTruckov. Klientelu máme hlavne v západnej Európe ale radi vyrábame aj pre Slovensko kde je gastro segment na vysokej úrovni.

Kto chce hľadá spôsoby, kto nie, hľadá dôvody.

Kľúčové slová o mne

team leadership
vedenie ľudí
vedenie seba
tech mentoring
technický manažér
technical consulting
technical support
výborné komunikačné schopnosti
výborné organizačné schopnosti
veľvyslanectvo
stáže v eú
študent medzinárodných vzťahov
ľudské práva
čitanie kníh
svedomitosť
tímový manažment
stratégia dlhodobého vzdelávania
strategické myslenie
strategické uvažovanie

Vzdelanie

Vysokoškolské
Bc. Mgr., Kariérny diplomat
UCP, Praha
- Kariérny diplomat - Španielsky jazyk - Anglický jazyk
2022 – súčasnosť
Stredoškolské
Stredná odborná škola - Elektrotechnická
Žilina
- Slaboprúdová elektrina - Elektrotechnik §22 - Počítačové siete - Anglický jazyk
2007 – 2011

Hobby, záujmy

 • beh

 • kynológia

 • auto-motive

 • čítanie kníh

 • gastro: výroba FoodTruckov, EventTruckov, Gastro-Prívesov, Event-Prívesov

Preferencie

 • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
 • profesionála
 • vysokoškoláka
 • stredoškoláka
 • startup
 • verejnú inštitúciu
 • neziskovú organizáciu
 • učiteľa, riaditeľa školy
 • študentský projekt

 • jednorazová konzultácia
 • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem:

do 2 dní