>

Boris Bielik

Boris Bielik
Leiden Univerisity, Leiden , Psychológia
Leiden, Holandsko

Prečo som na GROWNi

Tak trošku sa hľadám a myslím si, že nie som sám či v oblasti štúdia, Gap year, práce alebo toho čo potom. Myslím, že vo svojom hľadaní som pokročil, no zďaleka neskončil. A práve v tom verím, že by som mohol byť užitočný pre niekoho kto má veľa otázok, alebo nevie a chcel by sa spojiť s niekým kto tiež nevedel, možno do určitej miery nevie, ale snaží sa pochopiť a je ochotný zdieľať.

S čím viem ako mentor pomôcť

Kariéra
študent psychológie
štúdium v holandsku
Výber univerzity

Viac o mne

Čo nevyčíta človek z pracovnej pozície, alebo školy? Určite nie to, že som sa nedostal na strednú kde som veľmi chcel, asi ani to, že som si zlomil sánku a zrušil prihlášku na King's college London a dal si neplánovaný Gap year a pracoval pol roka vo Švajčiarsku... a mnoho iného. Rád zdieľam pravdivú, aj keď vôbec nie priamu stránku vecí a skúseností. Tento proces aj keď veľakrát neľahký je pre mňa dôležitý.

Veľmi ma zaujíma akýsi prienik medzi udržateľnosťou, dobrým-zdravým životom a ekonomikou. V jednej vete: Rád by som aplikoval psychológiu v oblasti dobrého života bez ničenia životného prostredia.

Zaujímajú ma oblasti sociálneho designu, recyklácie, ekonomických alternatív, filozofie, ale zároveň milujem naháňať frisbee, box, dobré knihy a kvalitný rozhovor pri káve.

Kľúčové slová o mne

študent psychológie
udržateľnosť
výber kariéry
social design

Pracovné skúsenosti

2024 - súčasnosť

Vzdelanie

Vysokoškolské
Bsc., Psychológia
Leiden Univerisity, Leiden
2020 – súčasnosť
Stredoškolské
Gymnázium Ľudovíta Štúra
Zvolen
2020 – 2020

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring

Ďalší mentori