Vue Developer/ka (Freelance)

vue.js
javascript
programátor
programmer
developer
IT
growni
freelance
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
FInálna výška závisí od typu a frekvencie spolupráce a tvojho skillu.
od 17 €

Náplň práce

Pridaj sa do nášho multidisciplinárneho GROWNi teamu, ktorý pracuje na unikátnej neziskovej rozvojovej platforme, na ktorej sa práve nachádzaš!

Staneš sa súčasťou agilného DEV teamu, v ktorom sú samostatnosť a inovácie veľmi váženými komoditami. Úzko spolupracovať budeš nielen s ostatnými developermi, ale aj s produktovým teamom, ktorý neustále niečo vylepšuje.

Náš stack:
Frontend máme postavený na Nuxt/Vue (2), píšeme v TypeScripte, searche nám idú cez Algoliu a hybridný backend beží na Firebase (SSR servujeme cez Google Cloud Platform), CI/CD robíme pomocou GitHub actions.

Výzvy, ktorým aktuálne čelíme:

  • potrebujeme odladiť vyhľadávanie a filtrovanie na stránke (o.i. aj pomocou využitia AI, ktorú poskytuje Algolia)

  • zišlo by sa vylepšiť prepájanie dopytu s ponukou (primárne na základe tagovacieho systému)

  • menšie a väčšie úpravy či zmeny vo funkcionalite na rôznych sekciách webu

  • chceme vylepšiť onboardingový proces našich používateľov - vysvetliť nové features, previesť cez komplexnejšie procesy

  • a s tým všetkým potrebujeme zvýšiť page speed index

  • implementácia platobnej brány a fakturačného systému

Ako sa s nami spolupracuje:

  • primárne remote - DEV tím je z rôznych kútov Slovenska a Čiech, preto sme najmä remote, ale máme aj office v Bratislave

  • freelance (na faktúru)

  • s čiastočným, ale pravidelným vyťažením - potrebovali by sme ideálne 80% alebo aspoň 50% vyťaženie, občas viac alebo menej, podľa situácie

  • s voľnosťou, ale záväzkom - rátame so sebou navzájom, neghostujeme sa a komunikujeme - to platí pre obe strany

  • ako súčasť tímu - bez ohľadu na to, aký typ zmluvy máš a koľko času nám venuješ, budeš mať náš support a snáď sa s nami aj zabavíš

Úplne nám nezáleží na konkrétnych rokoch praxe alebo vyštudovanom odbore, ale potrebujeme skúsenejšieho človeka, ktorý nám pomôže vyriešiť aktuálne výzvy z predošlej sekcie.

Čo potrebuješ technicky:

  • ovládaš JavaScript/Typescript lepšie ako svoj materinský jazyk

  • denne pracuješ s Vue a rozumieš si s ním

  • máš skúsenosť s prácou s Firebase/GCP

  • stretol alebo stretla si sa s Nuxt

  • GitHub by mala byť pre teba malina

Čo potrebuješ ľudsky:

  • chceš písať pekný kód a aj ho po sebe testuješ a chyby opravuješ

  • vieš a chceš prichádzať s riešeniami samostatne, nie si len "vykonávač/ka zadaní"

  • práca v nehierarchickom kolaboratívnom prostredí bez rigidne nastavených procesov nie je pre teba nočnou morou

  • vieš nám dedikovať dohodnutý čas a berieš to ako záväzok, ktorý nám dávaš

  • páči sa ti náš produkt a chceš na tejto myšlienke pracovať

Poteší nás, ak si s nami budeš vedieť aj neformálne pokecať, zasmiať sa a pomôžeš nám ďalej budovať kultúru založenú nielen na výsledkoch, ale aj hodnotách.

GROWNi je neziskový projekt organizácií LEAF a IAMbitious, ktorého cieľom je prepájať aktívnych študentov či mladých profesionálov navzájom a zároveň so zmysluplnými organizáciami na Slovensku.

Je to mladý projekt, ktorý sme spustili v júni 2020 a ktorý stále rastie a dynamicky sa mení. Denne sa stretávame s mnohými výzvami, ktoré vývoj vzdelávacej platformy prináša a snažíme sa neustále zlepšovať. Ako technicky, tak aj ľudsky.

Ak ťa zaujíma práca v hodnotovo založenej organizácii a chceš byť pri vzniku niečoho nového, čo má za cieľ pomôcť ľuďom v raste a ambíciu zlepšiť Slovensko, si tu správne.

Zručnosti

  • - JavaScript/ TypeScript - pokročilý
  • - Vue.js - pokročilý
  • - Nuxt.js - stredne pokročilý
  • - Firebase - stredne pokročilý
  • - Google Cloud Platform - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Pri záujme o pozíciu prosím vyplň obidve otázky vo formulári a pošli nám aj ukážku tvojich prác (v portfóliu alebo CV). Výber následne prebieha v pár krokoch: 1) zavoláš si na pol hodinku s Tinou, kde si prejdete tvoje skúsenosti a vzájomné očakávania 2) zavoláš si s Relom (a niektorým z našich developerov), kde sa pobavíte bližšie o technológiách, ktoré používame a možno dostaneš nejakú cvičnú úlohu na vypracovanie 3) zhodnotíme vypracovanie úlohy (ak bola) a dáme si vedieť, či ideme do toho alebo nie. Ak by sme sa rozhodli v hociktorom bode v procese nepokračovať, dáme ti to vedieť.

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál
2. máj 2022

Manažér

LinkedIn profil

GROWNi je online platforma na ktorej sa práve všetci nachádzame. Našou víziou je vytvoriť online priestor zameraný na rast, do ktorého sa budú môcť zapojiť mladí ľudia z celého Slovenska. Našim cieľom..