Admin support

administrácia projektov
administratíva
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
prípadne dohodou
6

Náplň práce

Hladké a riadne zabezpečenie administratívnych náležitostí projektu. Ide najmä o kontrolu dokumentov k zahraničným pracovným cestám a o prípravu žiadostí o platbu.

  • čiastková administrácia národného projektu OP EVS – zber a spracovanie podkladov potrebných pre realizáciu žiadostí o platbu

  • komunikácia a spolupráca s vnútrorezortnými aj medzirezortnými partnermi,

  • monitorovanie stavu a vedenie evidencie;

  • príprava a spracovanie jednoduchých podkladov a sumárov a reportovanie pre vedenie útvaru.

Máš trpezlivosť a hravo zvládaš prácu s ľuďmi? Obľubuješ administratívne úlohy a máš poriadok v papieroch? Tak potom hľadáme práve teba!

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pomoc s jednoduchou administráciou  projektu OP EVS, ktorý beží do 05/2023. Práca je vhodná aj pre študentov alebo ľudí na rodičovskej dovolenke.

Naše požiadavky:

  • spoľahlivosť, precíznosť, aktívny prístup k riešeniu úloh,

  • schopnosť priorizovať úlohy a dodržiavať termíny,

  • znalosť kancelárskych programov, predovšetkým Excel, Word a Outlook,

  • angličtina (minimálne B1),

  • skúsenosť so spracovaním cestovných príkazov

  • výhodou je skúsenosť s prácou v štátnej správe, projektmi platenými z EÚ fondov a portálom ITMS2014+ .

Ponúkame kvalitné zaškolenie, skvelých kolegov a zmysluplnú prácu.

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Úlohou Útvaru hodnoty za peniaze (ÚHP) Ministerstva financií SR je zvyšovať hodnotu, ktorú za svoje peniaze verejnosť dostáva. Našim cieľom je posilniť orientáciu na výsledky pri rozhodovaní o verejný..