Brigádnik na ubytovacie oddelenie

univerzita
comenius university
internát
brigáda
referent
administratíva
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
5

Náplň práce

administratívna výpomoc počas od/ubytovania,

administratívna výpomoc počas leta,

práca s pokladňou,

emailová a tel.komunikácia s ubytovanými,

pomocné práce.

Koho hľadáme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Microsoft Office - Pokročilý

Ponúkame brigádu na ubytovacom oddelení legendárneho internátu v Mlynskej doline.

Dodatočné informácie

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na oficiálnej webovej stránke Univerzity Komenského v Bratislave, v časti ochrana osobných údajov

Detaily

  • Študent vysokej školy

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v ..