Junior účtovník/účtovníčka so znalosťou nemeckého/anglického jazyka

Baví Ťa účtovníctvo? Chceš ho robiť komplexne a vidieť všetky súvislosti ako na seba nadväzujú? Pod pojmom účtovať si nepredstavuješ manuálne nahadzovanie dát ale riešenie účtovných problémov? Zaujímajú Ťa pojmy ako automatizácia procesov, digitalizácia účtovníctva?
účtovník
účtovníctvo
flexibilné účtovníctvo
daňové poradenstvo
Miesto
Rontgenova 28, Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
So znalosťou nemeckého/anglického jazyka sa mzda navyšuje na 1600 eur. Mzda 1400 eur prináleží uchádzačovi, ktorý nemá znalosť cudzieho jazyka ale zaujíma sa o účtovníctvo a chcel by pracovať na takejto pozícii.
1400 - 1600 €

Náplň práce

Náplň práce účtovníka:

– komplexné vedenie podvojného účtovníctva pre klientov pod dohľadom a s podporou senior účtovníkov a daňového poradcu
– evidovanie a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
– vedenie a účtovanie pokladne, účtovanie bankových výpisov
– monitorovanie pohľadávok a záväzkov

Dôraz kladieme na vzájomnú dôveru, flexibilitu a zodpovednosť. Účtovník má pridelených svojich klientov a dokáže si sám organizovať svoju prácu tak, aby mu čo najviac vyhovovala.

Hľadáme junior účtovníka/účtovníčku. Výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka. Rovnako je výhodou predchádzajúca skúsenosť s prácou v účtovnom systéme Pohoda, ale nie je to podmienka.

Hľadáme osobnosť s chuťou učiť sa nové veci, so záujmom o účtovníctvo a daňové poradenstvo, s ochotou vzdelávať sa a pracovať na svojom osobnom profesionálnom raste.

Na rozdiel od pozície účtovníka v iných spoločnostiach, u nás budeš mať možnosť riešiť aj daňovú problematiku príp. mzdové účtovníctvo a tým posilňovať svoju pozíciu na pracovnom trhu. Nebudeš však na to úplne sama / sám. U nás sa snažíme navzájom si pomáhať. K dispozícii bude nielen skúsený kolega – účtovník, ale aj daňový poradca. Nekladieme žiadne medze sebarozvoju a popri interných školeniach budeš mať možnosť zúčastniť sa aj rôznych online školení a kurzov.

Znalosť jazyka

  • - nemecký - B1 - mierne pokročilý
  • - anglický - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • - - úplný začiatočník

Dodatočné informácie

Výberový proces pozostáva z jedného kola pohovoru.

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Manažér

LinkedIn profil

TaxWise od roku 2016 ponúka klientom širokú paletu služieb od vedenia účtovníctva, spracovania miezd, daňového a podnikateľského poradenstva až po registrácie spoločností k DPH. Od..