Riaditeľ Súkromnej Základnej školy Felix Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš. Dátum nástupu dohodou.
Profesionál
Felix Liptovský Mikuláš je prvá súkromná základná škola v regióne Liptov založená na inovatívnych metódach a sociálnom konštruktivizme. Sme priekopníkmi v oblasti vzdelávania na Slovensku. Škola funguje druhý rok a je vo fáze budovania a rozvoja. https://zsfelixlm.edupage.org/
inovatívne vzdelávanie
riadenie
tímový hráč
pozitívny prístup
rešpektujúci prístup
organizačné schopnosti
nové výzvy
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 2500
EUR / mesiac
Dohodou

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

31. aug 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Riadenie inovatívnej základnej školy v Liptovskom Mikuláši, v súlade s princípami školy, filozofiou školy a legislatívnymi požiadavkami. Manažment pedagogického tímu, komunikácia s partnermi školy, operatívny chod školy.

Pozitívnu osôbku, ktorá má rada výzvy. Tímového hráča s dobrými organizačnými schopnosťami. Prax v oblasti školstva min. 5 rokov. Osoba, ktorá ma chuť a ambície sa podieľať na budovaní inovatívnej základnej školy, a je stotožnená s princípami a metódami školy Felix.

Ponúkame slobodné, partnerské a pozitívne pracovné prostredie, práca v mladom rozrastajúcom sa tíme, podpora profesionálneho rastu

Znalosť jazyka

  • - angličtina - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • - Office aplikácie (excel, word...) - pokročilý