Admin a podpora služieb Slovensko.Digital

Slovensko.Digital je občianske združenie zamerané na zvýšenie kvality digitálnych služieb štátu na Slovensku a v jej spoločnosti Služby Slovensko.Digital s.r.o. ukazujeme, ako môžu moderné IT služby vyzerať. Naše služby a produkty pomáhajú nielen podnikateľom, ale aj bežným používateľom.
softvérová podpora
office management
admin
Financie
Marketing
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
dohodou
od 6 €

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme novú krv na podporu nášho tímu a klientov našej s.r.o. Služby Slovensko.Digital. Vôbec nevadí, ak si študent alebo čerstvý absolvent, práve naopak - hľadáme práve Teba!

Ponúkame Ti:

  • Prácu na dohodu alebo živnosť na približne 25 hodín mesačne.

  • Prácu v modernej kancelárii v Binarium alebo home office podľa tvojej vôle.

  • Naozaj flexibilný pracovný čas.

  • Prácu v kolektíve ľudí, ktorým záleží na tom, aby Slovensko bolo lepšou krajinou pre život.

  • Na začiatku našej spolupráce ponúkame odmenu na úrovni 6€/hodinu.

Čo budeš mať na starosti:

  • Podpora klientov našich služieb (pozri https://ekosystem.slovensko.digital)

  • Pomôžeš nám s podporou našich klientov od ich registrácie, systému fakturovania až po ich (nepravdepodobný) odchod. Postupy máme nastavené, no stále je čo vylepšovať. Všetky nové nápady, ako ich zefektívniť, sú vítané.

  • Podpora pri fakturácii, evidencii pošty, archivácii a iných administratívnych prácach.

  • Podľa potreby pomôžeš aj s administratívou pre občianske združenie Slovensko.Digital.

Ak budeme spokojní my a aj Ty, vieme sa dohodnúť aj na úprave pracovnej pozície či vylepšení podmienok.

Hľadáme študenta, či čerstvého absolventa, zručného v komunikácii, zorganizovaného, schopného navnímať potreby klientov aj nášho tímu a viesť office.

Sme občianske združenie Slovensko.Digital a v našich postojoch a návrhoch sa inšpirujeme skúsenosťami krajín, ktoré sú na popredných miestach kvality elektronizácie verejnej správy. Už od roku 2016 presadzujeme kvalitné elektronické služby štátu. Veríme, že Slovensko má potenciál využiť tieto skúsenosti vo svoj prospech a zaradiť sa k svetovým lídrom v tejto oblasti.

Detaily

  • Študent strednej školy
  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy

Manažér

LinkedIn profil

Občianske združenie zamerané na zvýšenie kvality digitálnych služieb štátu na Slovensku
Viac o organizácii
15. 12. 2022
11. 1. 2023