Letná stáž v SGN (social media & marketing)

social media
marketing
video
content
Miesto
Práca len na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Mesačná odmena
Platená stáž (celková odmena 1000 eur pri celkovom rozsahu 160 hodín)
500

Náplň práce

Náplňou práce bude najmä pomoc so sociálnymi médiami, t.j. tvorba príspevkov, komunikácia, ako aj následná analýza, pomoc pri tvorbe videí a marketingových materiálov.

Hľadáme človeka, ktorý je kreatívny, precízny a spoľahlivý. Má veľmi dobré komunikačné schopnosti - ako v slovenčine, tak v angličtine. Vie písať a už má za sebou aj nejaké to vytvorené video. Sociálne siete sú preňho/pre ňu miestom sa realizáciu, no nebude mu/jej prekážať ani prípadná pomoc v iných oblastiach. ;)

SGN vytvára nástroje a príležitosti na prepájanie komunít, firiem, neziskových organizácií a angažovaných ľudí, Slovákov doma aj v zahraničí. Poskytuje priestor na zviditeľnenie ich dobrých nápadov a aktivít. Podporuje medzioblastnú a medzisektorovú spoluprácu, čím napomáha rozvoju Slovenska.

Slovak Global Network prepája, a to prostredníctvom digitálnej platformy či pracovných skupín SGN. Zviditeľňuje pomocou rozličných webinárov a rozhovor (pr. Globálne doma, Organizácia mesiaca SGN). Mobilizuje v rámci summitu SGN, ktorý sa organizuje raz ročne. Tento rok sa uskutoční kick-off summit 6.6,2022 v novej budove Slovenského národného divadla. Iniciatíva taktiež uskutočnila Prieskum národných hodnôt Slovenska 2021.

Detaily

  • Študent vysokej školy

Manažér

LinkedIn profil

Slovak Global Network vytvára nástroje a príležitosti na prepájanie komunít, firiem, neziskových organizácií, angažovaných ľudí, Slovákov doma aj v zahraničí. Poskytuje priestor na zviditeľnenie ich d..