Online marketing - platená stáž

Najväčšiu ponuku online kurzov na Slovensku a v Čechách nájdeš na Skillmea.
Marketing
online marketing
sociálne médiá
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Hodinová odmena
od 4 €

Náplň práce

Ak ťa zaujíma a baví svet digitálneho marketingu, staň sa naším novým kolegom (kolegyňou). Naučíme ťa veľa o fungovaní PPC reklám a ich optimalizácii, o analytike, sociálnych sieťach a ako funguje digitálny marketing.

Nemusíš mať žiadne predchádzajúce skúsenosti, radi ťa všetko naučíme. Máme aj super kurzy, ktoré ti pomôžu sa do problematiky rýchlejšie dostať. Čomukoľvek nebudeš rozumieť, môžeš konzultovať priamo s kolegami na marketingovom oddelení. Tvoje nápady na kampane, posty alebo články sú vítané a budeme radi, keď prejavíš poriadnu dávku iniciatívy.

Ak už máš nejaké skúsenosti v marketingovom odbore je to len obrovskou výhodou. Nikto však z neba nespadol ako hotový marketingový guru, preto ak ešte nemáš dostatok vedomostí, všetko potrebné ťa naučíme. Dôležité je, že máš chuť na sebe makať a zlepšovať sa.

Sme online vzdelávacia a kariérna platforma Skillmea. Máme najväčšiu ponuku online kurzov na Slovensku a v Čechách.

Dáme ti príležitosť učiť sa mnoho nových vecí o marketingu, budeš môcť svoje nápady realizovať v praxi a výsledky tvojej práce bude reálne vidieť. Sme otvorení novým nápadom a radi ti zveríme zodpovednosť za naše kampane či komunikáciu.

Sedíme v office v bratislavskom downtowne v Sky Park Offices, kde budeš mať super podmienky na prácu. Tešíme sa na teba.

Zručnosti

  • - slovenský jazyk - expert
  • - Google Ads - úplný začiatočník
  • - Facebook Business Manager - úplný začiatočník
  • - Photoshop, Figma, Canva - úplný začiatočník

Dodatočné informácie

Pošli nám svoj životopis alebo link na LinkedIn profil a dohodneme si online stretnutie, následne aj osobný pohovor a keď si povieme viac o pozícii.

Detaily

  • Študent vysokej školy
Marketing, komunikácia, médiá

Manažér

LinkedIn profil

Skillmea vznikla pôvodne ako projekt Learn2Code na konci roka 2012 s cieľom vzdelávať ľudí v oblasti digitálnych zručností. V tej dobe bola na trhu kríza a viac ako štvrtina mladých ľudí do 29 rokov b..