Strih videa, pomoc pri natáčaní

Sme začínajúci vzdelávací portál, ktorý chce sprístupniť kvalitný, v praxi rýchlo použiteľný video obsah za dostupné ceny. Hľadáme pre rozvoj tohoto start-upu ľudí do tímu, konkrétne na pozíciu strih videa a príprava video obsahu a podporu online marketingu.
strih videa
video editing
video tvorba
video
vzdelavanie
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Neplatená stáž

Náplň práce

Strih a export vzdelávacích videí.

Hľadám začínajúceho video strihača, ktorý chce nabrať skúsenosti a chce prejaviť svoju kreativitu.

Chceme podporiť členov tímu v ich vlastných aktivitách a nápadoch a umožniť ich kreativite vyniknúť a zároveň sa niečo naučiť a dostať sa do kontaktu so zaujímavými technológiami.

Zručnosti

  • - strih videa - mierne pokročilý
  • - premiere pro - mierne pokročilý

Detaily

  • Študent strednej školy
  • Študent vysokej školy

Manažér

LinkedIn profil

O iniciatíve

Vzdelávací portál RozvijamSa.Online si kladie za cieľ sprístupniť kvalitné vzdelávacie kurzy pre širokú verejnosť a poskytnúť priestor širokému spektru kvalitných lektorov a pomôcť im so zdieľaním ich..
Viac o iniciatíve