Koordinátor/ka členskej základne

Hľadáš prácu ktorá má zmysel? Buď súčasťou tímu, ktorý pomáha mladým ľuďom z Prešovského kraja rásť a osobnostne sa rozvíjať. Hľadáme človeka, ktorého baví organizovať workshopy, sieťovať a motivovať mládežnícke organizácie v PSK k lepšej spolupráci :)
Projektový manažment
vzdelávanie a rozvoj detí a mládeže
Miesto
Prešov alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
Práca na živnosť
8 - 12 €

Náplň práce

👉Náplň práce:

  • koordinácia projektových aktivít vzdelávacieho či networkingového charakteru pre mládež a pre pracovníkov s mládežou/ členské organizácie RMPK (plánovanie, komunikácia, technické zabezpečenie, oslovovanie lektorov a účastníkov, administratíva)

  • koordinácia simulovaných volieb na stredných školách v Prešovskom kraji, či pripravovaných Talkshow s kandidátmi

  • správa a administrácia členskej agendy RMPK, pravidelná komunikácia s členskými organizáciami RMPK (osobná, telefonická a emailová komunikácia)

  • vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych členov RMPK

  • organizovanie sieťujúcich stretnutí členov RMPK a vzdelávacích seminárov pre pracovníkov s mládežou

  • organizovanie stretnutí členov RMPK so zástupcami PSK a zostavovanie plánu aktivít pre členské organizácie

  • príprava podkladov pre stretnutia Predsedníctva RMPK či Valného zhromaždenia RMPK

  • administratíva a sledovanie rozpočtu v súvislosti s aktivitami realizovanými v rámci projektu

  • vyhľadávanie grantových výziev, písanie projektových žiadostí (v prípade potreby zaučíme)

Koho hľadáme

👉Hľadáme človeka:

  • ktorý má dobré organizačné schopnosti, baví ho organizovať rôzne podujatia, vzdelávačky pre mladých a vie zmenežovať aj komunitu pracovníkov s mládežou

  • je komunikatívny, má rád ľudí, rád sa nimi obklopuje - prirodzený networker

  • nemá problém verejne vystupovať a reprezentovať RMPK navonok

  • má skúsenosti s koordináciou dobrovoľníkov, resp. s vedením tímov/skupín ľudí

  • je kreatívny, má hlavu plnú nápadov a slovíčko „nedá sa“ nepoužíva často vo svojom slovníku

  • je dôsledný a vie doťahovať rozbehnuté veci do konca

  • pridanou hodnotou je, ak má sám skúsenosť s neformálnym vzdelávaním, či s prácou s mládežou

  • vie používať nástroje ako Excel, Google Drive, Zoom

  • vie pracovať samostatne, je flexibilný a vie si vyhradiť min. 64 hod v mesiaci

  • a ktorý sa rád učí nové veci

Sme neziskovou organizáciou, ktorá pomáha mladým ľuďom z Prešovského kraja osobnostne rásť.

Realizujeme školenia a workshopy v rámci neformálneho vzdelávania na rozvoj mäkkých zručností mladých, ktoré sú potrebné pre ich budúcnosť, či lepšie zamestnanie. Dlhodobo podporujeme demokratické procesy na školách a to vo forme vzdelávaní, konferencií, mentoringov a rôznych programov na podporu činnosti stredoškolských parlamentov. Stojíme za vzdelávacími programami ako imProve program, grantovým programom na podporu činnosti stredoškolských parlamentov #zlepšimeto či za návrhom Stratégie PSK pre mládež.

Prácu je možné vykonávať čiastočne z domu a čiastočne z Prešova - ponúkame kanceláriu v centre mesta v príjemnom prostredí so záhradou, dobrou kávou a mladým dynamickým tímom, ktorý v Prešovskom kraji rád mení veci k lepšiemu. :)

Pozícia je zaujímavá aj pre čerstvého absolventa, ktorému vieme poskytnúť počiatočný mentoring.

Zručnosti

  • - Organizačné zručnosti - mierne pokročilý
  • - Koordinácia tímov/skupín - mierne pokročilý
  • - Projektový manažment - mierne pokročilý

Dodatočné informácie

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis s priblížením svojich pracovných skúseností a ich prieniku s vyššie opísanými požiadavkami najneskôr do 30.9.2022. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na Teba! 😊

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

RMPK je občianske združenie, ktoré v Prešovskom kraji združuje mimovládne organizácie, mládežnícke parlamenty a neformálne mládežnícke skupiny. Sme tu preto, aby sme vytvárali jednotný “hlas” mládežní..