PPC platená stáž

Sme tím, dobrá partia ľudí, ktorí si rozumejú nielen po odbornej, ale aj tej ľudskej stránke. A vďaka tomu dosahujeme skvelé výsledky v online. Naša práca nás napĺňa a baví, no nezabúdame ani na ďalšie vzdelávanie. Sledujeme nové trendy, prinášame nové nápady ale myslíme aj na ich odovzdávanie.
ppc
ppcmarketing
marketing
marketingová komunikácia
onlinemarketing
stáž
Miesto
Zvolen, Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Hodinová odmena
od 4 €

Náplň práce

Svet marketingu, reklamy a nových možností ti príde ako niečo pre teba. Tak neváhaj a staň sa našim novým PPC stážistom.
Hneď na začiatok sa budeš učiť veľa zaujímavých vecí ohľadne fungovania PPC reklám a ich optimalizácie. Pokiaľ budeš mať zaujímavý nápad, alebo nám prinesieš nový a netradičný pohľad na danú vec, budeme ju realizovať.
Okrem toho budeš mať možnosť zúčastňovať sa firemných školení či eventov a ak niečomu nerozumieš, vždy sa môžeš obrátiť na niekoho z kolegov, ktorí ti všetko radi vysvetlia. 😉 Svoje získané vedomosti môžes aplikovať pri tvorbe PPC kampaní pre reálnych klientov. Taktiež získaš skúsenosti, ktoré môžeš neskôr uplatniť v svojom životopise alebo priamo u nás v Invelity, kde môžeš postúpiť na fulltime prácu.

Ak už máš skúsenosti v marketingovom odbore je to len obrovskou výhodou. Nikto však z neba nespadol ako vyučený marketingový špecialista, preto ak ešte nemáš dostatok vedomostí všetko potrebné ťa naučíme. Dôležité je, že máš chuť a analytické myslenie, ktorá sa nebojíš využiť v praxi.

Venujeme sa množstve veľkých aj menších projektov. Práve preto máš príležitosť u nás rásť. Naučíme ťa ako na PPC reklamu, dozvieš sa kopu tipov a rád od dlhoročných odborníkov z praxe a dostaneš príležitosť využiť všetky naučené informácie v praxi. Navyše sa staneš členom/členkou skvelého tímu ľudí, ktorí sa radi stretávajú po práci, či už na bedminton, pivo, playstation alebo na akúkoľvek inú aktivitu. Sme otvorení novým nápadom.

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Komunikácia - pokročilý
  • - Photoshop - začiatočník
  • - Facebook Business Manager - začiatočník
  • - Google Ads - úplný začiatočník

Dodatočné informácie

Ak máš záujem kľudne napíš, pošli svoj životopis a dáme si stretnutie prípadne online meeting, kde preberieme všetky podrobnosti ohľadne stáže a tvojich doterajších skúseností.

Detaily

  • Študent vysokej školy
Marketing, komunikácia, médiá
Marketing
3. ročník bakalárskeho štúdia

Manažér

LinkedIn profil

Sme online reklamná agentúra. Zaoberáme sa komplexne digitálnym marketingom 👉 od tvorby webov a e-shopov, UX, web dizajnu, SEO optimalizáciou aj PPC kampaňami či správou sociálnych sietí. Sme certifi..