Partnership koordinátor/ka

Po dvoch rokoch pandémie, kedy festival nemohol prebehnúť v celej svojej paráde, sa už nevieme dočkať, kedy to vypukne. Tešíme sa, že budeš pri tom spolu s nami.
zodpovednosť
spoľahlivosť
dôslednosť
komunikatívnosť
Miesto
Svätý Jur
Nástup
1. jún 2022
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Mesačná odmena
*závisí od množstva vykonanej práce, od kvality naplnenia dohodnutých úloh.
200 - 300 €

Náplň práce

Festival Pohoda spolupracuje s viac ako 60 partnermi festivalu Pohoda, ktorí sa aktívne podieľajú na tvorbe charakteru festivalu. Návštevníkom prinášajú služby, ktoré im spríjemňujú pobyt vo festivalovom areáli, prinášajú im zážitky, ktoré nemajú možnosť bežne v živote zažiť. Aj vďaka Partnerom ako napríklad Slovenská sporiteľňa, Orange Slovensko, Urpiner môžeme festival každý rok zorganizovať a vylepšovať ho. Spoločnosti s ktorými spolupracujeme zdieľajú s festivalom podobné idey a hodnoty.

Ponúkame 3-mesačnú stáž na pozícii Partnership koordinátorky alebo koordinátora, ktorý sa bude podieľať na komunikácii s firemnými partnermi a ďalšími organizáciami, bude vybavovať požiadavky partnerov festivalu, vytvárať reporty pre partnerov, vyhľadávať príležitosti na spoluprácu a mnohé ďalšie.

Ak budeme so sebou navzájom spokojní, potenciálne si vieme predstaviť aj dlhodobú spoluprácu.

Koho hľadáme

Tvojimi silnými stránkami sú:

  • zodpovednosť a dôslednosť,

  • samostatnosť a spoľahlivosť,

  • dobré organizačné a manažérske zručnosti,

  • pragmatickosť a vždy hľadáš spôsoby, ako sa veci dajú, nie dôvody, prečo sa nedajú,

  • z diktátov si mával/a jednotky (najviac dvojky :),

  • si zdravo komunikatívny/a, vieš pracovať pod stresom a nebojíš sa veľkých výziev,

  • nebojíš sa ani excelu,

  • máš skúsenosti s organizáciou podujatí (nie je podmienka, ale výhoda)

  • ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni

Nahliadneš do zákulisia najväčšieho a najobľúbenejšieho festivalu na Slovensku a budeš súčasťou nášho parádneho tímu plného pohody. Okrem skúseností, ktoré získaš počas stáže, získaš ešte jednu špeciálnu zručnosť. O tej ti povieme viac na osobnom pohovore :)

Znalosť jazyka

  • - anglický - B1 - mierne pokročilý

Dodatočné informácie

Ak si sa našla alebo našiel v popise vyššie, neváhaj nám zaslať: 1. svoj životopis, 2. motivačný list, 3. a návrh emailu, ktorým by oslovil/a potenciálneho firemného partnera, aby sa stal partnerom festivalu Pohoda. (návrh emailu vlož spolu do jedného PDF s motivačným listom) Koniec stáže: 31. august 2022 (s potenciálom na dlhodobú spoluprácu v tíme festivalu Pohoda)

Detaily

  • Študent vysokej školy
22. máj 2022

Manažér

LinkedIn profil

Pohoda Festival je multimediálny, multikultúrny a eco-friendly festival európskeho významu s 25-ročnou tradíciou, ktorý každoročne navštívi 30 000 návštevníčok a návštevníkov a na jeho pódiách vystúpi..