Systémový administrátor

štátne IT
systémový administrátor
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
uvádzaný je len tarifný plat - plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh -bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.
1000 - 2000 €

Náplň práce

Systémový administrátor na PPA musí vedieť zabezpečiť spoľahlivý, neprerušovaný, bezpečný a efektívny chod systémových prostriedkov informačného systému spoločnosti.
Systémový administrátor vykonáva činnosti na zabezpečenie správy, prevádzky alebo riadenia zmien systému, pričom systémom sa rozumejú buď hardwarové prostriedky, softwarové prostriedky alebo komplexný informačný systém.

Jeho náplňou práce bude :
Typické činnosti
• správa a administrácia systémov (operačné systémy, informačné systémy, hardware)
• zodpovednosť za bezporuchovú a bezpečnú prevádzku systémov
• analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov
• inštalácia, konfigurácia systémového prostredia
• pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií, infraštruktúry a konfigurácií
• monitoring výkonu, bezpečnostných parametrov
• administrácia systému zálohovania
Ďalšie činnosti
• účasť pri implementáciách systémov interne alebo u zákazníkov
• správa technickej dokumentácie
• spolupráca s technikmi, konzultantmi, vývojármi
• technická spolupráca pri obchodných aktivitách

Koho hľadáme

Vyžadované znalosti

  • Operačný program Linux a Windows 10

  • znalosť programov Word, Excel,

  • znalosť administrácie systémov SharePoint, Exchange 2016 a 2019, MS Office 365 / MS Azure, Active Directory, DNS

  • znalosť virtuálnej platformy Hyper-V

  • znalosť HPe a DELL infraštruktúry

  • dobrá orientácia v softwarových riešeniach

  • dobrá orientácia v hardwarových riešeniach

Osobnostné požiadavky

·    spoľahlivosť

·    zodpovednosť

·    analytické myslenie

·    schopnosť riešiť     problémy

·    komunikačné schopnosti

  • organizačné schopnosti

Prečo si vybrať nás

- mzda je závislá od skúseností kandidáta

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj

• 5 dní dovolenky navyše.

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

• Pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň.

• Možnosť sickday.

• Priateľský pracovný kolektív.

• Vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať.

•Multisport karta

•zľavové poukážky

• Ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál
  • Študent strednej školy

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podp..