Software development intern

Práca vo Financie. online ponúka vysokú mieru samostatnosti a voľnosti, čo sa týka úloh a jednotlivých pracovných aktivít. Ak študuješ IT a chceš sa zdokonaľovať na reálnych projektoch z oblasti hlavne fintech, insurtech ale aj healthtech, neváhaj nás kontaktovať.
flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
finančné služby
freelancing
IT
it analytika
it tester
podnikanie v it
vlastný projekt
marketing
pr
sales
sebarozvoj
počítačový softvér
podnikanie
programovanie
kód
počítače
Miesto:
office (Košice)
homeoffice
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Študentská stáž
Spolupráca:
Odmena:
5 - 20 € / hod
dohodou
Aktualizované: 3. 3. 2024

Náplň práce

Náplňou práce je vývoj webových, mobilných alebo serverových aplikácií na zaujímavých projektoch.

Plánujeme prijať 3 študentov part-time alebo full-time s flexibilným pracovným časom na platenú stáž s dĺžkou min. 3 mesiace.

Zameranie školy na IT je výhodou, nie však podmienkou. Hlavné je, aby si mal základné znalosti programovania a chuť učiť sa a napredovať.

Naše očakávania:

• výhodou je znalosť základných technológií: pre web (HTML, CSS, JS) alebo backend (Python, Java, PHP)

• programuješ alebo študuješ IT a chceš sa zdokonaľovať na reálnych projektoch

• máš skúsenosti s tvorbou webov, webových, mobilných alebo serverových aplikácií

Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí sa neboja zodpovednosti a radi sa ujmú neustálych víziev. Uvítame u nás tých, ktorí sú proaktívni, iniciatívni, kreatívni a premýšľajú, ako a prečo veci robiť inak. Zodpovednosť, ochota učiť sa a pracovať na sebe sú kľúčové hodnoty, ktoré od teba očakávame.

Výhodou je, ak :

  • máš znalosti základných programovacích jazykov ako CSS, HTML, Javascript atp.

  • programuješ alebo študuješ IT a chceš sa zdokonaľovať na reálnych projektoch

  • si proaktívny, kreatívny a nebojíš sa vymýšľať si úlohy aj sám

  • vieš si obhájiť svoj názor a myslíš kriticky

  • orientuješ sa v oblasti financií a základné ekonomické pojmy ti sú dobre známe

  • aktívne sa zaoberáš tvorbou webu, webových alebo mobilných aplikácií

  • si iniciatívny a dodržiavaš vopred dané deadliny

  • nemáš problém s autoritou, rád spolupracuješ s ľuďmi a dodávaš veci načas

Práca vo Financie. online ponúka vysokú mieru samostatnosti a voľnosti, čo sa týka úloh a jednotlivých pracovných aktivít. Sme mladý 7-členný tým, každý sa u nás rozvýja smerom, akým si sám vyberie v súlade s hodnotami a potrebami nášho startupu. Úlohy si často vytváraš sám, podľa definície aktuálnych potrieb značky.

Je preto vyžadovaná vysoká miera proaktívnosti, zodpovednosti ale aj kreativity a sebareflexie. Naučíš sa u nás pracovať s najznámejšími kreatívnymi nástrojmi, budeš mať možnosť osobného ale aj kariérneho mentoringu od veľmi šikovných ľudí z oblasti nielen marketingu, ale aj ekonómie či programovania. Môžeš sa uberať viacerými smermi naraz a neustále sa učiť nové veci. Práca je veľmi flexibilná a pracuješ vtedy, keď ti to vyhovuje.

Máme krásne moderné kancelárie v centre Košíc a vieme ti po dohode ponúknuť prístupy do rôznych grafických programov či predplatné na najznámejšie vzdelávacie platformy. Je len na tebe, ako sa k práci postavíš a koľko sa budeš chcieť naučiť :-)

Softwarová firma: The Software

Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí sa neboja zodpovednosti a chcú sa už počas školy posúvať v praxi a kariérne ďalej. Uvítame u nás proaktívnych, iniciatívnych a kreatívnych študentov. Zodpovednosť, ochota učiť sa a pracovať na sebe sú kľúčové hodnoty, ktoré od teba očakávame.

Práca v the Software ponúka vysokú mieru samostatnosti a voľnosti, úlohy sú zaujímavé a majú dopad na tisícky užívateľov nami vytváraných produktov. Pracovať je možné z domu, radi ťa však občas uvidíme u nás v kancelárií.

Máme moderné kancelárie v centre Košíc, poskytujeme predplatné na najznámejšie vzdelávacie platformy, zabezpečíme ti software a dokonca aj kvalitný notebook. Je len na tebe, ako sa k práci postavíš a koľko sa budeš chcieť naučiť :-)

Výhodou je, ak : • si kreatívny, otvorený novým nápadom a vieš prijať konštruktívnu kritiku • orientuješ sa v oblasti IT alebo marketingu • si iniciatívny, dodržiavaš vopred dohodnuté deadliny a vieš pracovať v tíme

Zručnosti

  • HTML - stredne pokročilý
  • JavaScript - stredne pokročilý
  • iOS/Android - začiatočník
  • React - začiatočník
  • Angular - začiatočník
  • Vue - začiatočník
  • Flutter - začiatočník

Pracovné preferencie

  • Rola zahŕňa málo, až žiadny kontakt s klientom / zákazníkom
  • Rola vyžaduje samostatnosť
  • Rola vyžaduje prácu na jednom zadaní v jednom čase
  • Rola ponúka dynamickosť, prípadne možnosť tvoriť procesy za chodu
  • Rola ponúka príležitosť vymýšľať nové návrhy / koncepty / stratégie

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • vysokoškoláka

Manažér

Ján Široký

LinkedIn profil

Preferovaný odbor štúdia

Prírodné vedy, matematika a informatika

Upresnenie odboru štúdia

Informatika

Preferovaný posledný ukončený ročník

maturita

O organizácii

Financie.app

Projekt Financie.app vznikol prepojením hobby a skúseností z oblasti osobných financií.  Mobilná aplikácia pôsobí ako digitálny finančný poradca, ktorého má užívateľ neustále na dosah ruky. ..