Správca informačného systému

IT
informačné systémy
štátne IT
Miesto
Priemyselná 2, Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
výsledný plat záleží od schopností a skúseností úspešného uchádzača
od 1800 €

Náplň práce

Do tímu podpory a rozvoja informačných systémov NKÚ SR hľadáme nového šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedný/á za :

• administráciu aplikácií na platforme Windows/Linux prostredí,

• administrácia webových a aplikačných serverov,

• zodpovednosť za funkčnosť zverených aplikačných služieb a systémov k zmysle dohodnutých SLA,

• implementácii bezpečnostných opatrení v oblasti operačných systémov, sieťových a bezpečnostných technológií,

• spolupráca pri riešení a riešenie incidentov informačnej bezpečnosti;

• monitoring aplikácií a logov (aplikačných, serverových),

• tvorba a udržiavanie prevádzkovej dokumentácie a knowledge base,

• spolupráca pri interných projektoch úradu.

Koho hľadáme

Požiadavky na budúceho kolegu / kolegyňu:

• pokročilé znalosti v oblasti administrácie operačných systémov OS MS Windows/Linux, sietí a databáz,

• skúsenosti s administráciou a konfiguráciou webových a aplikačných serverov (Jboss, Apache,

IIS),

• skúsenosti s čítaním a interpretáciou logov aplikácií a systémov (klient-server),

• angličtina na úrovni čítania technickej dokumentácie.

•  znalosť bezpečnostných štandardov a legislatívy v oblasti kybernetickej bezpečnosti

• výhodou: skúsenosti s automatizáciou a skriptovaním (powershell,...),

• výhodou: základné skúsenosti s používaním nástrojov pre monitorovanie systémov (Zabbix),

• výhodou: znalosť bezpečnostných protokolov (SSL/TLS, SSH, HTTPS, IPSec, SNMP) 

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• schopnosť preberať zodpovednosť za výsledky svojej práce,

• samostatnosť,

• schopnosť pracovať pod tlakom,

• adaptabilita a flexibilita.

Prečo si vybrať nás

Prečo si vybrať nás:

  • flexibilný pracovný čas,

  • skrátený pracovný čas (37,5 hodiny týždenne),

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,

  • možnosť vzdelávania,

  • karta MultiSport,

  • home office,

  • narodeninové voľno a

  • ďalšie benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy NKÚ SR.

Dodatočné informácie

vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Manažér

O organizácii

Kontrola hospodárenia štátu