Hľadáme accounta, ktorý prerástol agentúrne topánky

Account manager
Projektový manažment
Marketing
Predaj
Konzultačná firma
Inovácie
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Závisí od skúseností
1400 - 2000 €

Náplň práce

O klientov sa staráš rád, a si v tom top. U nás budeš robiť to, v čom si super (accounta) a zároveň pracovať na riešeniach pre slovenských a globálnych klientov (cca 50% -50%).

Táto rola je pre teba, ak chceš:

robiť na riešeniach, nie len manažovať klientov. ⚙️✍️

✅ aby riešenia neboli ”len” kreatívne, ale mali štruktúru, logiku a vychádzali z faktov a dát.

✅ pracovať na rôznorodých projektoch (od zvyšovania online konverzií pre banku až po znižovanie úrazov vo výrobnej fabrike)...

✅ … používať anglicizmy a necítiť sa pri tom ako weirdo😎

Nehľadáme juniora, ale človeka s názorom, ktorého baví komunikovať, a ktorý vie budovať vzťahy.

Čo budeš robiť:

  • ako projektový manažér sleduješ, či všetko beží tak ako má (deadliny, timeliny, budgety)

  • rozdeľuješ a strážiš, aby boli úlohy spravené

  • komunikuješ s klientom – si styčný dôstojník, updatuješ ho a zisťuješ veci

  • zamýšľaš sa kam by sa spolupráca mohla posúvať – počúvaš klienta, snažíš sa porozumieť, kde ešte sa dá pomôcť (nie, nemáš žiadne KPIs)

  • pracuješ na riešeniach a spolu s tímom ich prezentuješ klientovi

Koho hľadáme

Budeme dobrý match 🔥, ak:

  • máš agentúrnu skúsenosť (marketing, ux, digitálna agentúra) v roli accounta aspoň 2-3 roky

  • staral si sa o klientov, bol s nimi v kontakte min. 4 roky

  • máš vo veciach rád poriadok a štruktúru (náš CEO Matej ťa bude milovať)

  • je tvoja angličtina B2

Budeš mať výhodu oproti ostatným uchádzačom, ak:

  • je tvoja angličtina C1 (budeš ju používať dennodenne)

  • máš skúsenosť s projekt manažment nástrojom (Asana, Monday, Clickup)

Prečo si vybrať nás

Čo môžeš očakávať:

  • že budeme stavať na tom, v čom si dobrý, a neočakávať, že budeš top vo všetkom

  • tím, o ktorý sa môžeš oprieť

  • flexibilitu robiť odkiaľ chceš a ako chceš (z domu, z Tyršáku, z coworkingu v Mlynskej doline –  je to na tebe)

  • životný balans. Sme malá firma, ale nerobíme od nevidím do nevidím

  • plat v závislosti od skúsenosti 1400 - 2000€ (živnosť)

Ku komu sa pridáš?

K siedmim konzultantom vo veku od 28 do 34, ktorí využívajú najmodernejšie poznatky z behaviorálnej ekonómie (BE), psychológie spotrebiteľov a neuromarketingu a radia firmám naprieč Európou (Orange, Raiffeisen Group, Zurich Insurance, KPMG) čo povedať a ako to povedať, aby to fungovalo.

Spoliehame sa na vedu, nie len kreativitu. Používame moderné AI nástroje, aby sme lepšie pochopili, čo sa deje zákazníkom v hlavách. Meníme správanie, meriame či veci fungujú, a starostlivo si vyberáme zadania.

Čo to pre teba znamená?

Naučíš sa kopu fascinujúcich vecí o tom, ako ľudia rozmýšľajú a rozhodujú sa, ktoré budeš vedieť využiť medzi iným aj v bežnom živote pri vyjednávaní, randení, reklamovaní…

Mindworx nie je len konzultačná firma

  • V roku 2018 sme spojili 4 svetových behaviorálnych expertov a zostavili prvý online kurz o tom ako aplikovať BE v marketingu - Mindworx Academy.

  • V 2021 sme spojili top svetové behaviorálne hlavy a spustili sme globálny online hub zameraný na behaviorálnu ekonómiu v biznise inside BE.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Detaily

  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

By clever use of behavioral economics and applied psychology, we shape people's decisions in ways that help our clients achieve their goals. It all starts with a detailed analysis of the decision-maki..