Analytik / Analytička zdravotníctva

Buď pri formovaní politík slovenského zdravotníctva, založených na analytických základoch a best practices zo zahraničia.
Zdravotníctvo
Health policy
Tvorba politík
Strategic consulting
Analytická jednotka
Analýza
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Plat v závislosti od skúsností obzvlášť v sektore zdravotníctva. Ďalšie benefity ako extra dni dovolenky, MultiSport, extra príspevok až 80e na DDS a samozrejmosti ako čiastočný home-office.
1800 - 3100 €

Náplň práce

Poradenstvo, hodnotenie a tvorba zdravotníckej politiky založenej na robustných analytických základoch.

Buď súčasťou niečoho ako in-house strategic consulting (BCG, McKinsey...) pre ministra zdravotníctva. Od identifikovania problémov, nájdenia viacerých riešení, ich vyhodnotenie a odprezentovanie.

Analyzuj dáta a navrhuj opatrenia, ktoré prinesú kvalitnejšie, dostupnejšie a efektívnejšie zdravotníctvo. Prácu tvorí spektrum činností od zberu a analýzy dát, cez tvorbu opatrení v rámci identifikovaných problémov, vrátane prezentácie výsledkov medzirezortným partnerom, či odbornej verejnosti.

Medzi hlavné činnosti patrí:

  • práca s zdravotníckymi dátami zo Slovenska, ale aj zahraničia

  • návrh policy riešení

  • kvantitatívna analýza, spracovanie dát a návrh odporúčaní

  • písanie analýz a podkladov

  • analýz dopadov a nákladovej efektívnosti pripravovaných i už prijatých opatrení

Staň sa u nás top odborníkom na zdravotníctvo, vycibri si svoje policy a analytické schopnosti a reálne prispej k zmene systému niektorej časti zdravotníctva.

Tím na IZA je 10 ľudí so zmesou skúseností. Spája nás potreba dátovo odôvodňovať rozhodnutia / odporúčania a pomáhať zdravotníctvu. Mal / mala by si mať záujem o veci verejné a o zdravotníctvo.

  • Vzdelanie: absolvent VŠ II., alebo III. stupňa v oblasti ekonómia, manažment, aplikovaná matematika, štatistika, medicína, farmácia

  • Analytické myslenie a radosť pre prácu s dátami (Excel guru a prípadná orientácia v R / Python výhodou)

  • Schopnosť a obľuba zrozumiteľne písať a vystihnúť pointu aj na krátkom priestore

  • Zvedavosť a ochota učiť sa

  • Schopnosť komunikovať v angličtine a pracovať samostatne aj v tíme

  • Schopnosť identifikovať problém a chuť kreatívne ho riešiť

  • Záujem o verejné politiky a prácu s dátami

  • Prehľad v zdravotníctve (modely, platobné mechanizmy...) veľkou výhodou

Členovia IZA majú priamy a reálny dopad na smerovanie policy v zdravotníctve, máme prístup k (aj neverejným) dátam, poskytujeme priestor na kreativitu a vlastné nápady, meníme stereotypy v štatnej správe - aj také (pre štátnu správu) radikálne veci ako homeoffice podporujeme ;), navštevujeme elitné zahraničné kurzy a neustále sa niečo nové učíme, mladý cool tím

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Excel - pokročilý

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

IZA je analytickým a poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR spadajúci pod Ministra zdravotníctva. Podieľa sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a ..