Fundraisingový a komunikačný manažér vzdelávacieho programu DofE

Máš rád/a systém, si samostatná/ý no baví Ťa robiť veci originálne? Je alebo chceš aby bola komunikácia, marketing či fundraising Tvojou silnou stránkou? Rád/a prekonávaš vlastné hranice? Poď medzi nás! Ponúkame zmysluplnú prácu, skutočný dopad a možnosť zlepšiť vzdelávanie na Slovensku.
Marketing
fundraising
Canva
Alumni komunita
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Mesačná odmena
700 - 900 €

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý sa pridá k nášmu Komunikačno-fundrasingovému tímu a pomôže nám posunúť sa na ďalšiu úroveň.

Práca je na polovičný úväzok, v prípade, že nám to spolu pôjde ako po masle, vidíme veľký potenciál na plný úväzok.
Práca je vhodná napríklad pre študentov v posledných ročníkov, mamy a otcov na rodičovskej a pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a chuť prispieť k zlepšeniu vzdelávania na Slovensku.

Hlavná náplň práce:

  1. Individuálne darcovstvo - plánovanie a tvorba stragégie a obsahu (najmä newslettrov) na rôzne cieľové skupiny a databázy, ktoré máme v DofE. Zo začiatku pod ochrannými krídlami komunikačných manažérok, neskôr samostatne.

  2. Komunikácia na partnerov - nastavenie a realizácia systematickej komunikácie na partnerov z verejného a firemného sektrora cez newslettre sektora s cieľom budovania nových partnerstiev a podpory tých existujúcich.

  3. Budovanie Alumni komunity - nastavenie stratégie a komunikácie na naše skvelé absolventky a absolventov.

  4. Hľadanie a tvorenie príbehov DofE, vhodných pre médiá, partnerov a na fundraisingové účely

  5. Exekúcia komunikácie cez newsletter (Mailchimp), sociálne siete (Facebook, Instagram, LinkedIn), web alebo tlačené materiály.

  6. Tvorba komunikačných aktivít a fundrasingových kampaní cez darujme bez limitu na kreativitu s cieľom vybudovať alebo podporiť tvorbu partnerstiev alebo fundraisingových cieľov.

  7. Príprava reportov a správa databázy partnerov, darcov a darkýň DofE.

  8. Pomoc a príprava podkladov na písanie grantov.

  9. Posúvať s naším tímom DofE na Slovensku s možnosťou ovplyvniť chod programu celosvetovo.

Koho hľadáme

Hľadáme človeka:

nadšeného pre poslanie DofE

• zodpovedného a doťahujúceho veci do konca

• flexibilného a samostatného

komunikačne silného a s citom pre detail

• s dobrými IT zručnosťami a najmä prácou s dátami

• s výbornou znalosťou slovenského jazyka

• schopného nadchnúť ďalších ľudí

• schopného adaptovať sa a učiť sa

• so silnou osobnou integritou a EQ

• z rôznych oblastí (od žurnalistiky, marketingu, cez PR až po fundraising) a s veľkým záujmom o vzdelávanie

• s dobrou znalosťou sociálnych sietí a nástrojov ako Mailchimp a Canva

  • Príležitosť podieľať sa na budovaní medzinárodného vzdelávacieho programu na Slovensku, ktorý pomôže mladým ľuďom v ich rozvoji.

  • Možnosť flexibilnej pracovnej doby a aj home office

  • Možnosť spoznať sa s ďalšími inšpiratívnymi ľuďmi, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska

  • Príležitosť zohrať  kľúčovú úlohu v úspešnom pôsobení nadšeného tímu profesionálov.

  • Možnosť spoznať a pracovať s top slovenskými expertmi na komunikáciu, s ktorými už dnes spolupracujeme.

  • Možnosť spoznať a pracovať s mnohými ďalšími vzdelávacími organizáciami na Slovensku s Nadáciou, ktorá program zastrešuje globálne z Londýna.

  • Možnosť adaptovať program na slovenské pomery podľa „seba“.

  • Možnosť osobného rastu, osobného mentora a rozpočet na vlastný rozvoj.

  • Žiadny dress- code, 24 hodinový prístup k stolnému futbalu a VR (inšpiratívne prostredie HUBHUB-u).

Znalosť jazyka

  • - Slovenský - C2 - expert
  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Sociálne siete - mierne pokročilý
  • - Fundraising - mierne pokročilý
  • - Canva - mierne pokročilý
  • - Mailchimp - mierne pokročilý
  • - Marketing - mierne pokročilý

Dodatočné informácie

V priebehu mája 2022 prijímame životopisy spolu s motivačnými listom alebo videom. Veľmi nám záleží na motivácii našich budúcich kolegov, a preto si daj, prosím, záležať, aby si nám svoju motiváciu dostatočne vysvetlil/a. Pokiaľ by si preferoval/a namiesto motivačného listu nahrať video, aj to je cesta. Video by nemalo mať viac ako 4 minúty. Popíš nám v ňom: 1. Kto si? 2. Prečo si sa rozhodol/ uchádzať o túto pozíciu? Do konca mája 2022 budeme informovať uchádzačov o postupe do 2. kola výberu cez osobné/Zoom pohovory. Dátum nástupu je na dohode, ideálne v horizonte 1. júna - 1.júl 2022

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

The Duke of Edinburgh’s International Award Slovensko, o.z. vznikla v roku 2015 a od marca 2016 sa stala licencovanou Národnou kanceláriou prestížnej Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE). Už..