Digital product designer

dizajn
ux
ui
ux ui
digital designer
human/user centric design
Miesto
Práca len na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Mid-level od 1500€, Senior od 2000€ (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")
od 1500 €

Náplň práce

Flash info:

  • Skúsenosti: 2+ roky (s dizajnom webových alebo mobilných aplikácií či informačných systémov.)

  • Lokalita: Remote / Onsite  (v office s nami môžeš byť v ZA, LM, KE, BA)

  • Pracovný úväzok - Full time / TPP alebo živnosť

  • Nástup: ihneď (prípadne podľa dohody)

  • Plat: Mid-level od 1500€, Senior od 2000€ (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")

  • Benefity: Tech vybavenie, paušál, vzdelávanie, bonusy...

Koho hľadáme

Koho hľadáme?

V prvom rade hľadáme dobrý fit do tímu - milý, komunikatívny, pohoďák. Pokiaľ máš 3x check, hľadáme človeka s aspoň 2 ročnými skúsenosťami s dizajnom mobilných aplikácii, informačných systémov alebo komplexnejších webov.

Budeš spolupracovať priamo s klientom, developermi a samozrejme dizajnovým tímom. Očakávame teda špičkové komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať svoju prácu, empatiu a tímového ducha. Našim cieľom v každom projekte je rozmýšľať za zadanie, myslieť za klienta, naplniť biznisové ciele produktu a samozrejme použiteľnosť a UX. To bude aj tvoja úloha.

  • Máš 2+ rokov skúseností s dizajnom digitálnych produktov

  • Vieš čo je Design Thinking, poznáš princípy HCD/UCD a aplikuješ ich

  • Ovládaš základné princípy použiteľnosti a research metódy ako používateľské testovanie či interview

  • Máš analytické myslenie - schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení

  • Perfektne ovládaš Figmu (pracujeme vo Figme), Adobe XD alebo Sketch

  • Si výborný v komunikácii

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Koho nehľadáme?

  • Grafikov bez skúsenosti s UX dizajnom

  • Človeka, ktorý nehovorí plynule po slovensky (väčšina našich projektov je zo SK/CZ)

Čo budeš robiť?

Na projektoch budeš zodpovedný za proces dizajnu celého produktu. Na základe dát a zistení z používateľského výskumu budeš navrhovať ako má produkt fungovať a ako ho vieme spraviť čo najlepšie pre používateľov a zároveň splniť ciele klienta.

Od začiatku budeš komunikovať priamo s klientom a našim projektovým tímom. K dispozícii ti bude náš dizajnový tím (8 ľudí) a researcher. Dizajn projekty trvajú obvykle v rozmedzí 2-4 mesiace, ale máme aj dlhodobé spolupráce. Spoločne s našim tímom budeš mať v rukách produkty, ktoré používajú desiatky tisíc ľudí.

  • Vedenie rôznych typov workshopov

  • Definovanie klientských očakávaní a ich manažment

  • Návrh informačnej architektúry

  • Návrh wireframeov, prototypovanie a testovanie použiteľnosti (s researcherom)

  • UI dizajn, príprava a údržba dizajn systémov

  • Komunikácia s vývojármi a príprava dizajnu pre vývoj (handoff)

  • Meranie výkonu produktov, sledovanie dát a hľadanie príležitostí na ich zlepšenie

GR môže byť pre teba platformou pre rozvoj. Budeš mať možnosť tvoriť dizajn obsah na socials, pridať si zaujímavé projekty do portfólia, hovoriť na dizajnových eventoch a podobne. Pokiaľ ty chceš, my vytvoríme možnosti.

Ak spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám svoje portfólio.
**Podmienokou zaradenia do výberového konania je zaslanie portfólia. Uchádzačov, ktorí svoje portfólio nepošlú, nebudeme kontaktovať.

Staň sa súčasťou skúseného tímu odborníkov, tech-nadšencov a priateľov, ktorý vytvára zmysluplné digitálne produkty. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet. Dôverujú nám svetové značky. Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce. Spoločne sa snažíme tvoriť veľké a zmysluplné veci. Naše projekty denne využívajú statisíce (ak nie aj milióny) ľudí. Na to s kým spolopracuje, sme patrične hrdí a nebojíme sa to povedať celému svetu.

Dodatočné informácie

Čo bude nasledovať? - Pozrieme sa na tvoj životopis a budeme ťa kontaktovať do 5 pracovných dní - Ak sa tvoje a naše očakávania stretnú, pozveme ťa na pohovor - Pri pohovore sa stretneš s platformovým lídrom a našou HR manažérkou Katkou - V prípade potreby dostaneš krátke zadanie na overenie zručností - Ak všetko pôjde dobre, radi ťa privítame v našom tíme :)

Detaily

  • Študent strednej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

GoodRequest je digitálne štúdio a na trhu pôsobí od roku 2013. Naším partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom.GoodRequest je však v prvom firma..