Súrne hľadáme pracovníkov do asistenčného centra – jún/júl

ČO SA TI U NÁS BUDE PÁČIŤ: • naša spoločná práca má zmysel – vďaka nej sme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete • sme výborný tím, v ktorom je radosť pracovať • podporujeme Tvoje nápady tímovou prácou na ich realizácii
Pomoc
zmysluplná práca
humanitárna pomoc
ľudia v núdzi
Miesto
Bratislava - Bottova
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
Práca je na Dohodu o vykonaní práce max 350 hodín kumulatívne.
od 5.5 €

Náplň práce

MÁŠ CHUŤ A ODVAHU POMÁHAŤ TÝM, KTORÍ TO NAJVIAC POTREBUJÚ? CHCEŠ ROBIŤ PRÁCU, KTORÁ DÁVA ZMYSEL?
Pridaj sa k nám a buď jedna / jedným z nás! Buď súčasťou práce nášho tímu v spoločnom projekte s UNHCR, zameranom na asistenčnú pomoc a podporu odídencom z Ukrajiny. Ak hľadáš prácu na jún a júl, ponúkame ti prácu na dohodu o vykonaní práce, s maximálnym rozsahom odpracovaných hodín 350. Ide o prácu s intenzívnou komunikáciou primárne s odídencami z Ukrajiny, preto požadujeme okrem znalosti angličtiny, aj ruštiny alebo ukrajinčiny.

Práca je v registračnom centre od 8:00-15:30

Náplň práce je pomáhanie ľuďom, ktorí utekajú pred konfliktom, orientovať sa v administratívnych náležitostiach na Slovensku a vypĺňať s nimi formuláre na finančnú podporu.

Pracovať sa dá hneď, do procesu budeš zaškolený/á organizáciou UNHCR.

Dôležité: V asistenčnom projekte UNHCR môžu byť zapojení ľudia, ktorí žijú na SVK dlhšie ako 5 mesiacov.

Koho hľadáme

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

·       Máš rád/a ľudí, a napĺňa ťa pomáhať iným

·       Rád/a komunikuješ

·       Si otvorená a autentická osobnosť

·       Hľadáš nové skúsenosti a príležitosti pre zmysluplnú prácu

·       plynule komunikuješ (slovom i písmom) v anglickom a ukrajinskom alebo ruskom jazyku

·       pri práci si iniciatívny/a, samostatný/á, spoľahlivý/á a zodpovedný/á

Prečo si vybrať nás

KTO SME?

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od roku 1999 podávame pomocnú ruku ľuďom, ktorých oberajú najrôznejšie okolnosti o ich ľudskú dôstojnosť a slobodu. Pomáhame ľuďom, ktorí trpia dôsledkami vojen, obetiam prírodných katastrof, či tým, ktorí žijú v područí autoritárskych režimov.

Naše pôsobenie nie je zamerané len na pomoc v zahraničí. Od nášho vzniku podávame pomocnú ruku aj ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej situácii na Slovensku. Po spojení síl s kolegami zo slovenskej pobočky Člověka v tísni v roku 2016 pomáhame so začleňovaním ľuďom, ktorých chudoba vytláča na okraj spoločnosti. Prostredníctvom vzdelávacích aktivít sa zároveň snažíme prispieť k budovaniu Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

100 - 120 zamestnancov

Znalosť jazyka

  • - anglicky - B2 - stredne pokročilý
  • - ukrajinsky - B2 - stredne pokročilý
  • - rusky - B2 - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

ČO ĎALEJ? Keď sa Ti pozícia a naša práca páči, a chceš sa k nám pridať, pošli svoj životopis i stručný motivačný list čo najskôr. V prípade zhody našich očakávaní a Tvojich ponúkaných skúseností sa Ti obratom ozveme. Už sa na Teba tešíme!

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia. V roku 1999 ju založila skupina novinárov, ktorými ľudsky pohli drvivé dôsledky konfliktu na civilistov vo vtedajšom vojnou zmietanom Kosove. Ich..