WEB programátor a správca webových portálov

Hľadáme programátora pre vývoj a správu webov, webových portálov a web aplikácií.
IKT
web development
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosti, kompetencie) podľa zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení
od 1400 €

Náplň práce

  • Vývoj nových webových portálov, ich modulov, úpravy a údržba existujúcich systémov  predovšetkým v CMS Wordpress a vykonávanie súvisiacich analytických činností.

  • Programovanie nových funkcionalít na základe zadania; práca s webovými aplikáciami; prinášanie nových návrhov na zlepšenie funkcionalít webov.

  • Štandardné prevádzkové činnosti pri implementácii, správe, administrovaní IS.

  • Správa a administrácia aplikačného SW a databázových systémov v Dátovom centre pre výskum a vývoj.

  • Podieľanie sa na odborných činnostiach v súvislosti s realizáciou projektov EÚ.

Koho hľadáme

Požiadavky na uchádzača:

Skúsenosti s tvorbou webových aplikácií v CMS Wordpress a iných, dobré znalosti PHP, MySQL, HTML5, CSS3, AJAX, JavaScript/jQuery (iné JS frameworky) a iné; práca s databázami (MySQL, MS SQL, ...); skúsenosti s vývojom responzívnych webových aplikácií.

Výhodou uchádzača sú základné znalosti počítačovej grafiky resp. tvorba jednoduchých animácií.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské minimálne I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – minimálne na úrovni mierne pokročilý

Počítačové znalosti – používateľ

Microsoft Office – pokročilý

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Analytické myslenie, dôslednosť, presnosť a samostatnosť, iniciatívne a proaktívne plnenie úloh. Samostatnosť v plnení úloh. Schopnosť prispôsobiť sa práci v kolektíve. Všeobecný prehľad v inovatívnych technológiách a záujem o technologický rozvoj výhodou. Počítame s flexibilitou a vysokým pracovným nasadením.

Prečo si vybrať nás

Zamestnanecké výhody a benefity

5 dní dovolenky naviac

7 ½ hodinový pracovný čas

Príležitosti pre odborný rast, interné a externé školenia, kontinuálne vzdelávanie

Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Pohyblivá pracovná doba

Dodatočné informácie

Žiadosť o prijatie do zamestnania (motivačný list) spolu s profesijným životopisom, ktorého súčasťou budú aj referencie na predchádzajúce pôsobenie, zasielajte do 31. 03. 2022 reakciou na tento inzerát alebo e-mailom na: juraj.noge@cvtisr.sk.

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

CVTI SR je národné informačné centrum a špecializovaná vedecká knižnica SR. Zabezpečuje implementáciu národných a medzinárodných projektov v oblasti podpory a popularizácie výskumu, vývoja, inovácií a..