>

Makaj na sebe a zaži dobrodružstvo, ktoré má Cenu!

Máš odhodlanie osobnostne rásť ale potrebuješ podporu? Spoznaj niekoho, kto si už podobným dobrodružstvom prešiel. Zoznám sa so skvelými mentormi. Inšpiruj sa, získaj nový pohľad na veci a rozvíjaj svoj talent.

Mentor = skvelý sprievodca pri tvojich dobrodružstvách.

ROZVOJ ZRUČNOSTÍ

Baví ťa štúdium cudzích jazykov, programovanie, hra na hudobný nástroj, fotografia alebo čokoľvek iné? Nápadom sa medze nekladú. Nájdi si mentora so skúsenosťou alebo zručnosťami, ktoré by si chcel/a mať aj ty!

ŠPORT

Tvoj šatník je dokonale pripravený, si zaregistrovaný v športových aplikáciách, už len nájsť motiváciu. Každý kto so športom začal vie, že najťažšia časť je dostať pod kontrolu vlastné telo a hlavu. No a práve telo s hlavou sa ti niekoľkonásobne odmenia, ak vydržíš. Nepotrebuješ medailu ale chceš vyhrať nad sebou? Sám to nedokážeš? Potom by si mal využiť niektorého z mentorov. Pozor! Nie je v tom žiadny háčik.

DOBROVOĽNÍCTVO

Chceš aby bol svet lepším miestom? Aby si sa cítil v spoločnosti dobre? Nečakaj, že to za teba spravia iní. Začni od seba. Začni dnes. Trápi ťa odpad v prírode? Citlivo vnímaš osamelých ľudí? Potom máš srdce na správnom mieste. Aby si vedel ako podniknúť prvé kroky, oslov našich mentorov.

Pozri si aj aktuálne dobrovoľnícke príležitosti pre študentov, do ktorých sa stačí len prihlásiť.

DofE ODPORÚČA

Púšťaš sa do veľkých vecí a je to priveľké sústo? Tu nájdeš ľudí, ktorí si v začiatkoch prešli podobnými emóciami, akými si prechádzaš ty dnes. Keďže tvoje nastavenie je správne, chceme ťa motivovať aj do ďalších krokov. Aby to išlo hladšie, spoznaj zaujímavých a inšpiratívnych mentorov.

DOBROVOĽNÍCKE PRÍLEŽITOSTI

Chcel/a by si sa angažovať a hľadáš pre seba tú správnu príležitosť? Pozri si organizácie a ich projekty, pre ktoré hľadajú pomoc dobrovoľníkov.

NENAŠIEL/A SI, ČO HĽADÁŠ?

Vyplň prosím tento krátky dotazník a daj nám vedieť, o akú tému alebo oblasť ide. Môže to byť učenie mandarínštiny, vytvorenie appky pre triedenie odpadu, grafický dizajn, hra na ukulele...

My sa ťa pokúsime s niekým prepojiť, prípadne doplniť databázu o konkrétne profily mentorov v budúcnosti. Zatiaľ si pozru našu kompletnú ponuku viac ako 350 mentorov a mentoriek.