Dobrovoľnícky projekt 𝚑𝚛𝚊𝚟𝚘ⓣⓥⓞⓡ, aj keď nie je ľavý hľadá pravú ruku, šikovnú vyklikať wwweby

𝚑𝚛𝚊𝚟𝚘ⓣⓥⓞⓡ, aj keď nie je ľavý hľadá pravú ruku, šikovnú vyklikať wwweby

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
kreativita
tvorenie
z odpadu
creative content
hravosť
ekológia
udržateľnosť
originalita
workshopy
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Rozhodla som sa svoj dar kreatívneho myslenia nepremrhať a využiť nielen pre seba, ale i s ohľadom na planétu a ty môžeš byť pri tom.

? pýtaš sa prečo pre planétu? pretože som sa rozhodla tvoriť dizajn a art z odpadu a inšpirovať tým i iných.

Aj keď nie som "ľavá" hľadám pravú ruku a teda rada sa stanem i chobotnicou, lebo tých rúk na všetky kreatívne nápady by sa mi zišlo veru i viac.

Možno hľadám 1 pár rúk a možno i viac párov, záleží koľko skills a najmä chuti máš a čo by si vedel/a zastrešiť.

V 1. rade hľadám doťahovača, ktorý mi pomôže dotiahnuť moje jedinečné projekty do plne realizačného štádia a keď sa ti to bude so mnou páčiť ťahať verím, že to spolu dotiahneme hravo ďaleko.

Ideový koncept sa už zčasti realizuje, o tom kde som a čo som už dosiahla píšem i nižšie.

 • Takže nazačiatok mi postačia šikovné ruky zatiaľ neprofesionálneho web majstra začiatočníka.

Aj či napriek tomu, že som bývalá HRistka nepotrebujem vidieť žiadne ohurujúce portfólio prác, lebo u mňa si ho urobíš ;-)

Mám však jednu zásadnú podmienku, ktorou je chuť tvoriť niečo ozajstné, skúšať sa hrať a pritom tvoriť niečo s premysleným konceptom a hodnotným obsahom.

Hľadám web majstra, ktorý je nadšený kreatívou, no ešte radšej ju realizuje na zadanie (ako vizuálny typ mám jasnú víziu, ale možno spolu prídeme na to ako to vylepšiť)

web majster pre mňa - možno nemá za sebou skúsenosti z hotových projektov. No s mojou kreatívnou podporou a nadšením ako to hravo vyriešiť sa naučíš, že keď nám A variant nevyjde, prídeme spoločne na nový Aa.

 • Ak si zároveň nadšený/á užívateľ photoshopu, illustraroru, či už dlhšie pokukávaš nad možnosťou zahrať sa i so strihom nejakého videa. Tak poďme na to, materiálu mám dosť, dokonca i s storybordom k nim. Chýba mi len nadšený strihač videí. A že nemáš skúsenosti? Ja tiež nie som vyučená kaderníčka a strihám manžela, deti i seba úspešne už Xrokov :-D

 • Ak máš okrem šikovných IT rúk i copywriterskú dušu o to lepšie, ale ak obsah skôr iba technicky tvoríš a s napĺňaním textov je to horšie, nevadí, hľadám i ďalšie "ruky chobotnice" s ktorými to celé postavíme lepšie. viac o copywrite podpore v projekte:
  ↟𝚕𝚎𝚜 𝚒 𝚖𝚘𝚛𝚎 na parádu pre teba i pre planétu ♻

Zatiaľ máme ...

Nápadov cez hlavu, zhmotnené asi 987 strán textu, contentu v podobe fotiek, videí i poznámok, rozbehnutých projektov, no je načase ich zpracovať do ucelného celku.

Dobre to číslo je trošku bulharská konštanta, a je teda úplne možné, že to č. je i 4ciferné ale ver mi, že keď dáme call pochopíš, že príležitostí čo kreatívne spracovať je u mňa veľa ;-) No chobotnicou sa stať neviem a preto by som potrebovala nadšeného parťáka/parťákov.

sama TVORím a spravujem od Apo Z insta účty:

a všimli a ocenili moje hravé a ekologicky zamerané aktivity i:

EKOlogický čin roka 2019 - mimoriadne ocenenie https://www.instagram.com/p/CGktfxanYUG/

Rádio Slovensko, rozhovory: https://www.instagram.com/p/CAYCkUHH430/

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

insta i FB už hravo fičí v moje réžii. No môj cieľ je ho posunúť na vyššiu úroveň a najmä, som sa už veľkým objemom zrealizovaných nápadov dostala do štádia, že to potrebujem minimálne BLOG resp. web, ktorého vizuál mám už v hlave.

Nedostatok času a najmä málo skillované zručnosti wordpressu, photoshopu, illustraroru, v kotrých mám síce prehľad a rada sa s nimi hrám, no vzhľadom na efektivitu a ako už na začiatlu spomenutý cieľ: nepremrhať dar a zručnosti ktoré mám by som rada napredovala v kreatíve a iea thinkingu daných projektov. V čom je i veľká výhoda pre teba, že sa spojíš s kreatívcom, ktorý ma prehľad i basic skills a vďaka mojim kreatívnym nápadom z tohto môže vzniknúť jedinečný celOK.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak máš pocit, že nemáš kvalitne naplnené CVčko, tak ver, že ak sa staneš súčasťou mojich projektov s týmto problém mať nebudeš.

A preto ak máš rád jedinečnosť a výzvy, ak máš chuť a motiváciu a chceš získať to, čo ťa odlíši od ostatných, tak sa ozvi a začni-me hravoTVORiť tvoju hodnotu CV ;-)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Spoločne vytvoríme vizuálne a dizajnovo inšpiratívnu platformu (web, sociálne siete, knihy, produktový dizajn) ktorá ukazuje ako sa dá tvoriť, hrať planétu šetriť, ako vec určenúísť do odpadu NEZAHODiť a radšej ZHODNOTiť.

tak NEZAHOĎ a radšej ZHODNOŤ i ty svoju šancu stáť pri zrode inšpiratívnej platformy.

Preferencie

1 hodín / denne
 • stredoškoláka
 • vysokoškoláka
 • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
 • do 3 mesiacov
 • do 6 mesiacov
 • do 9 mesiacov
 • do 12 mesiacov