Dobrovoľnícky projekt PPC marketing stáž - Zvolen

PPC marketing stáž - Zvolen

Súkromný sektor
marketing
online marketing
ppc
stáže
ppcmarketing
Miesto
Banskobystrický kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia

Pomôž nám s ...

Nevieš čo budeš robiť v lete? Poď k nám na stáž! 😎
Hneď na začiatok sa budeš učiť veľa zaujímavých vecí ohľadne fungovania PPC reklám a ich optimalizácie. Budeš si môcť vyskúšať prácu pre tých najlepších klientov a priložiť tak ruku k dielu. Pokiaľ budeš mať zaujímavý nápad, alebo nám prinesieš nový a netradičný pohľad na danú vec, budeme ju realizovať.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

My budeme robiť čo je v našich silách, aby si sa naučil/a z oblasti tvorenia PPC reklám a marketingu čo najviac. A tvojou úlohou bude ukázať svoju kreativitu, nový pohľad na vec, učenlivosť a snaživosť. Ak si sa v týchto vlastnostiach našiel/a možno práve ty získaš skúsenosti, ktoré ťa posunú na ďalší level.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Naučíš sa aké je to pracovať v digitálnej agentúre a čo všetko robí taký PPC-čkar. Budeš mať možnosť zúčastňovať sa firemných školení či eventov a ak niečomu nerozumieš, vždy sa môžeš obrátiť na niekoho z kolegov, ktorí ti všetko radi vysvetlia. 😉 Svoje získané vedomosti budeš môcť aplikovať pri tvorbe PPC kampaní pre reálnych klientov. Taktiež získaš skúsenosti, ktoré môžeš neskôr uplatniť v svojom životopise alebo priamo u nás v Invelity, kde môžeš postúpiť na fulltime prácu.
Všetko čo sa naučíš je na niečo dobré! Takže uchop šancu za pačesy a príď k nám stážovať a získavať nové vedomosti. Tešíme sa na teba!

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)