>
Dobrovoľnícky projekt WRITING NEWSLETTER for STAR-IC

WRITING NEWSLETTER for STAR-IC

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Marketing
social networking service
writing
text writing
letters
časopis
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme talent na písanie newsletters o kryptomenách, financiách a trhoch. Ak máte vášeň pre tieto témy a schopnosť prenášať zložité koncepty do zrozumiteľného formátu, radi by sme vás privítali v našom tíme. Pošlite nám svoje ukážky, ak máte záujem pridať svoj hlas k dynamike sveta kryptomien a financií.

Zatiaľ máme ...

STARIC, vaša dôveryhodná spoločnosť v oblasti kryptomien, pôsobíme v tomto odvetví už 4 roky. S nadšením oznamujeme náš nový projekt, ktorým posúvame naše skúsenosti ešte ďalej. Tešíme sa, že môžeme zdieľať našu odbornosť a vášeň s vami. Vstúpte s nami do novej éry kryptomien a financií.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Očakávame od našich dobrovoľníkov pravidelnú nasadenosť s cieľom pravidelne vytvárať newsletters o kryptomenách, financiách a dianí vo svete. Ak sa rozhodnete pripojiť k nám spolu s ďalším dobrovoľníkom, vítame dvojčlenné tímy a ich spoločné úsilie. Prihláste sa a spoločne budeme objavovať fascinujúci svet kryptomien.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ako dobrovoľník u nás získate nielen skvelú skúsenosť, ale aj príležitosť byť súčasťou novovznikajúcej komunity. Máte možnosť vytvoriť niečo veľké, čo ešte len začína, a bude to váš vlastný prínos k rozvoju spoločnosti. Vaša účasť bude hrať veľkú úlohu pri formovaní našej firmy, a to vám umožní mať významný podiel na jej tvorbe. Prispievajte k niečomu skutočne výnimočnému s nami.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Váš dobrovoľnícky príspevok je kľúčovým kameňom, vďaka ktorému snívame o vytvorení rozsiahlej komunity a dosiahnutí významného uznania v strednej Európe. S vami môžeme prekročiť hranice a spolu vybudovať niečo, čo nás postaví do popredia. Vaša angažovanosť nám otvára dvere k pomoci ľuďom vo svete kryptomien, a sme nadšení, že môžeme túto cestu objavovať spolu s vami.

Preferencie

1 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
6. 3. 2024

Podobné projekty