>
Dobrovoľnícky projekt Web a marketingová stratégia

Web a marketingová stratégia

Nezisková organizácia
web
wordpress
settings
marketing
stratégia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Sme relatívne čerstvé ozetko, ktoré má však za sebou celkom dosť aktivít zameraných na pomoc iným.
Na kolene sme si spravili web, ktorý však potrebuje byť trochu viac fresh. Našli sme si šablónu, potrebujeme však pomoc niekoho šikovného, kto nám ju nastaví, aby bola funkčná.
Tiež máme nejaké plány do ďalšieho roku, a preto hľadáme niekoho na konzultáciu k marketingovej stratégii.

Zatiaľ máme ...

  1. Web máme, texty by sme ponechali, ale samozrejme, necháme si poradiť, takisto obrázky vieme dodať, ale necháme si poradiť. Vieme, akú šablónu do wordpresu by sme chceli, máme však problém ju nastaviť tak, aby bola taká pekná, ako je v ukážke. Proste nie sme IT, a sme zatiaľ príliš maličkí a všetko robíme v rámci našich projektov ako dobrovoľníci, čiže nevieme si momentálne zaplatiť profíka.

  2. V ďalšom roku sa chceme okrem našich bežných aktivít, ktorými sú pomoc znevýhodneným, venovať jednej novej výzve. Vzišla z potrieb našich klientov. Keďže ide o veľký projekt, radi by sme uvítali konzultáciu s niekým, kto sa vyzná v marketinfovej stratégii.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

  1. pekný a funkčný web

  2. kroky, postupy, ako rozbehnúť nový projekt nášho oz

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Určite radi dáme referencie na vás ostatným či vás uvedieme ako spolupracovníkov na našom webe. Chceme žiadať o granty, čiže by sme nejakú odmenu vyčlenili aj pre Vás.
Inak sme mini skupinka dobrovoľníkov, ktorí majú skvelé nápady, chuť ich realizovať, no nie sme odborníci na všetko. Venujeme sa hlavne humanitárnej pomoci a potom podporno-psychologickým aktivtám (hlavne) pre deti a mládež. Keďže robíme eventy, vieme vás zviditeľniť tam, či pozvať ako čestného hosťa.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Rozhodne spraviť krajší svet. :-)
Keďže potrebujeme viac reprezentatívny web, pretože chceme spraviť veľký projekt, budete jeho súčasťou. Spoločne tak zmeníme život mnohým deťom, pretože budú včasne diagnostikované a bude im nastavená individuálna aj skupinová špeciálna a hlavne odborná denná pomoc.

Preferencie

  • profesionála
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • vysokoškoláka
  • stredoškoláka
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
19. 12. 2023

Podobné projekty