>
Dobrovoľnícky projekt Vytvorenie webovej stránky pre e-športovú organizáciu

Vytvorenie webovej stránky pre e-športovú organizáciu

Start-up
nová webová stránka
webstránka
website
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Aktuálne máme webovú stránku cez šablónu wordpress, ale tá však nemá všetky potrebné veci čo chceme mať a máme ju len ako dočasnú.

Radi by sme mali web, na ktorom hráči nájdu všetko potrebné o nás, či sú to články, turnaje či iné informácie. Taktiež tam chceme mať možnosť, aby sa hráči mohli registrovať na web, kde by sa následne vedeli prihlásiť do turnajov, či líg.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ máme len starý web. Nový web chceme úplne urobiť od začiatku, prerobiť ho úplne od základov. Máme jasnú predstavu čo tam chceme mať a asi ako by to mohlo vyzerať, chýba nám iba človek, čo to dokáže urobiť.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Finálnym výstupom bude hotová webová stránka pre start-up 21Games. My ako administrátor budeme vedieť pridávať články, turnaje či iné funkcie na stránke. Užívateľ si bude vedieť jednoducho nájsť všetky potrebné informácie, bude si vedieť založiť účet, tím a prihlásiť sa do turnajov, kde vždy budú všetky potrebné informácie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

21Games je organizácia so skúseným a mladým tímom v odvetví e-športu. Všetci členovia sú maximálne zapálení pre toto odvetvie a ako celý tím sa snažíme ho posúvať na Slovensku čo najvyššie. Človek, ktorý by nám pomáhal by získal novú skúsenosť, keďže e-šport je novodobý trend. Samozrejme keď sa k nám pridáš, tak získaš nové kontakty a možno až kamarátstva, lebo my ako tím sa už stávame aj dlhoročnými kamarátmi. My ako hráči sme milá a priateľská komunita, aj keď sa to nemusí zdať navonok. Naše porady niekedy trvajú niekoľko násobne dlhšie, lebo najprv sa rozprávame o našich problémoch a našich životoch a preto sme ako rodina.

V čom vynikáme? Sme 3. najväčší e-športový organizátor na SK a najväčší na východe SK. Oproti ostatným sa odlišujeme, že sami sme hráči a presne preto poznáme ich potreby. Začali sme ako študenti na SŠ, stále sme ešte študenti, ale už na VŠ.

Robíme to srdcom pre hráčov, nie pre peniaze a presne taký je náš prístup aj k hráčom, či tímom a presne preto nás majú radi a aj my ich.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Ako nám vieš pomôcť? Aktuálne náš web, nie je dostatočne reprezentatívny a nemá všetky potrebné funkcionality.

Keď budeme mať web, aký chceme a potrebujeme, tak vieme prinášať hráčom všetky potrebné informácie a eventy, ľahšie, jednoduchšie, v krajšom prostredí a popritom, budú môcť aj získavať rôzne výherné predmety pre seba.

Preferencie

20 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
28. 2. 2022

Podobné projekty