>
Dobrovoľnícky projekt Vylepšenie front-endu na webe s nezvestnými osobami

Vylepšenie front-endu na webe s nezvestnými osobami

Nezisková organizácia
front-end
webový vývoj
dobrovoľníctvo
web html
web css
vue
Web development
IT
Miesto
Trnavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Potrebujeme tvoju pomoc pri vylepšení nášho front-endu na webovej stránke, kde zverejňujeme nezvestné osoby. Tento web je kľúčový pre zobrazenie informácií o nezvestných, vyplnenie dôležitých formulárov na nahlásenie nezvestnej osoby a registráciu dobrovoľníkov. Tvoja pomoc nám umožní zvýšiť prehľadnosť a užívateľskú prívetivosť našej stránky.

Zatiaľ máme ...

Momentálne máme základnú verziu front-endu, ktorá umožňuje zobrazenie zoznamu nezvestných osôb a základné funkcie pre vyplnenie formulárov a registráciu dobrovoľníkov. Naša stránka má veľký dosah na sociálnych sieťach aj vo vyhľadávačoch, čo zvyšuje počet návštevníkov. Web je našim vlastným systémom, ktorý je postavený na PHPčku. Front-end je postavený na HTML/CSS a niečo s Vue JS 2.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Naším cieľom je zlepšiť prehľad v nezvestných osobách, zjednodušiť a vylepšiť formuláre a uľahčiť registráciu nových dobrovoľníkov. Finálnym výstupom bude modernizovaný, užívateľsky prívetivý front-end, ktorý uľahčí komunikáciu s verejnosťou a efektívnejšiu správu informácií.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou budeme schopní zlepšiť technické vybavenie našej webovej stránky, čím sa zvýši prehľadnosť a efektivita pri vyhľadávaní nezvestných osôb. Zlepšíme užívateľský zážitok, čo prispeje k rýchlejšej a presnejšej komunikácii s rodinami nezvestných, políciou a našimi dobrovoľníkmi. Týmto krokom prispejeme k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu pátraniu po nezvestných osobách.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
6. 6. 2024