>
Dobrovoľnícky projekt vyhľadávanie odborníkov na internete

vyhľadávanie odborníkov na internete

Nezisková organizácia
wellbeing
šťastný a pozitívny človek
pomoc
podpora
spolu sme viac
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s hľadaním a oslovovaním odborníkov, ktorí nám poskytnú rozhovor alebo nám zašlú vlastný obsah, ktorý bude pre ľudí nápomocný v riešení ich denno-denných problémov a napĺňaní túžob, vo forme videí, audio nahrávok, e-bookov, prípadne čohokoľvek, čo už má daný odborník vytvorené alebo vytvorí pre účely podpory ľuďom prostredníctvom LifeUP.

Zatiaľ máme ...

Máme už vytvorený oslovovací mail, prezentáciu, aj základnú tabuľku z akých oblastí hľadáme odborníkov a lektorov. Máme už dohodnutých aj niekoľko spoluprác. Potrebujeme niekoho, kto nám pomôže s vyhľadávaním odborníkov a s prvotným kontaktom. 


Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledkom bude sumarizácia navhrnutých odborníkov v zdieľanej tabuľke a po oodobrení zaslanie emailu s ponukou spolupráce. Ohľadne následnej komunikácie sa už odhoneme osobne :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Staneš sa súčasťou tvorby niečo zmysluplného a hodnotného, čo môže denno denne posúvať aj teba a poskytovať ti oporu na ceste životom v riešení problémov a napĺňaní všetkých oblastí tvojho života- či už sú to vzťahy, úspech v kariére, objavovanie tvojich silných stránok, či pomoc s kvalitnou výživou, spánkom alebo ekológiou.... Staneš sa súčasťou tímu ľudí, ktrí žijú svoje sny a ich úspech spočíva v tom, nakoľko napomôžu k šťastiu a úsúechu spoločnosti.


Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Tvoja pomoc bude kľúčová v tom, ako rýchlo dokážeme túto jedinečnú aplikáciu priniesť ľuďom a tiež môžeš by súčasťou navrhnovania aké témy a odorníkov ľuďom prinášať, aby bola aplikácia čo najnápomocnejšia celej spoločnosti :)

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
25. 4. 2022

Podobné projekty