>

Dobrovoľnícky projekt Video content + social media pre trend mladých ľudí, pre e-športovú organizáciu

Video content + social media pre trend mladých ľudí, pre e-športovú organizáciu

Start-up
video
video tvorba
social media
Miesto
Košický kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme človeka / ľudí do mladého tímu s vášňou posúvať e-šport na Slovensku za hranice mimo náš región. Aktuálne zaostávame mierne vo video tvorbe na social media a presne preto hľadáme ľudí do tímu, ktorí by nám pomohli skrz video tvorbu.

Zatiaľ máme ...

Máme skúsený tím v oblasti e-športu, sme mladí a energický kolektív, ktorý má dravosť sa stať najlepšími. Náš tím je niečo ako rodina, tu sa nehráme na nič veľké, sme všetci priatelia, chodíme spolu na pivo, radi si pomáhame. Náš kolektív je absolútna výhoda, v takom by chcel spolupracovať každý mladý človek.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je prinášať ľudom zábavu, či už cez podujatia, ktoré robíme, ale taktiež aj content. Bohužiaľ ten video nám zaostáva a preto, chceme priniesť ľudom viac toho video contentu, keďže v dnešnej dobe ľudia majú oveľa radšej video než len statický obrázok.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

21Games tvorí mladý, dravý a hlavne priateľský tím, kolektív. Tu môžeš spoznať množstvo šikovných ľudí, ktorí majú svoje ciele, majú chuť a chcú sa zlepšovať, napredovať. Keďže robíme v celkom novom odvetví a to gaming, tak každý deň sa stále niečo učíme, čo nás každým dňom posúva a formuje ďalej. Taktiež chodíme spolu na väčšie gamingové akcie, robíme pravidelné stretnutia online či offline celého tímu, kde lepšie spoznávame jeden druhého.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Keď sa k nám pridáš, tak sa nám podarí vytvárať content, ktorý už dlhšie chceme tvoriť, ale doteraz nemáme na to ľudí. Taktiež zvýšime aj kvalitu videí, ktoré sme doteraz robili, pozdvihneme ich na vyššiu úroveň, na akú si zaslúžia.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
9. 4. 2022