>
Dobrovoľnícky projekt Rozvoj recenzného systému

Rozvoj recenzného systému

Verejný sektor
developer
javascript
html
python
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
máj 2022
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu, ktorý nám pomôže s rozvojom nášho recenzného systému pre analytické jednotky. Požiadavky na náš súčasný online systém sa menia a preto je potrebné ho prispôsobovať. 

Ak ovládaš python, javascript alebo HTML a baví ťa prepájanie aplikácií a vymýšľanie najefektívnejšieho riešenia, v tejto práci si nájdeš to svoje. 

Zatiaľ máme ...

Pre schvaľovania analytických výstupov dnes využívame online systém, ktorý vznikol prepojením viacerých existujúcich aplikácií v nástroji Zapier. 

Online systém automatizuje procesy kontroly výstupov pripravených analytickými jednotkami. V rámci online systému analytický výstup prechádza sériou procesov - od predkladateľa k schvaľovateľovi, následne k externým recenzentom, ktorí výstup pripomienkujú, späť k predkladateľovi a napokon k hlasujúcim partnerským analytickým jednotkám, ktoré výstup schvaľujú. Zároveň v každom kroku vedie systém o všetkých procesoch podrobné záznamy a zainteresovaným aktérom pripomína ich aktuálne úlohy. 

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Aktualizácia a zefektívnenie súčasného systému alebo vývoj úplne nového riešenia, ktoré by bolo jednoduchšie na dlhodobú údržbu.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
15. 3. 2022
19. 4. 2022

Podobné projekty