>
Dobrovoľnícky projekt Tvorba kontentu na sociálnych sieťach

Tvorba kontentu na sociálnych sieťach

Nezisková organizácia
social media
sociálne siete
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

… spojiť svety študentov a zamestnávateľov! Hľadáme niekoho, kto nám pomôže spravovať naše sociálne siete a bude vytvárať príspevky (posty aj story) na Facebook a LinkedIn. Ak by si mal záujem, radi prediskutujeme možnosť rozšíriť sa aj na iné sociálne siete.

Zatiaľ máme ...

... vytvorené konto na Facebook-u aj LinkedIn-e. Na FB máme 147 sledovateľov, najmä študentov, čo by sme radi navýšili. Na LI medzi zamestnancami a zamestnávateľmi sme už relatívne etablovaný s 271 sledovateľmi. Máme aj dizajn manuál, ktorému treba prispôsobiť posty a story.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

... interaktívnu živú platformu, kde sa môžu stretávať študenti so svojimi budúcimi zamestnávateľmi a priemyselníci s akademikmi. V číslach by sme si predstavovali online aktivitu aspoň 1 príspevok na FB týždenne určený študentom, plus 1 blogový príspevok na LI mesačne o odborných témach. A celé by to bolo podporené pravidelnými story na FB (aspoň raz za 2-3 dni).

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

... praktické skúsenosti so spravovaním sociálnych sietí pre reálnu spoločnosť. Čo ešte nevieš, ti pomôžeme doučiť sa. To, čo nevieme ani my, sa naučíme spolu. V každom prípade ťa v tom nenecháme plávať samú/samého. A ako bonus sa dostaneš do partie nadšencov vedy a techniky, s ktorými sa určite nebudeš nudiť.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
7. 2. 2023

Podobné projekty