>
Dobrovoľnícky projekt Tuesday Opportunities

Tuesday Opportunities

Nezisková organizácia
dobrovoľníctvovzahraničí
mladiinfoslovensko
tuesdayopportunities
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

📢 Každý druhý utorok - 5 DOBROVOĽNÍCKYCH PROJEKTOV

📢  Krátkodobé projekty

🌎 CHORVÁTSKO, Šibenik - 23/5/24 - 5/6/24

Buď súčasťou tímevoho dobrovoľníctva, pomôž spravovať pevnosť svätého Mihovila a pevnosť Barone, organizuj kultúrne podujatia, pomáhaj zamestnancom pevnosti a propaguj kultúrne dedičstvo.

🌎 RUMUNSKO, Temešvár- 13/4/24 - 15/6/24

Alianza-ActionAid Španielsko a FITT hľadajú tím mladých ľudí, ktorí by prispeli k posilneniu pomoci ukrajinským utečencom. Budeš mať príležitosť pracovať v medzinárodnom tíme s ukrajinskými utečencami, najmä so ženami a deťmi.

🌎 TALIANSKO, Sant'Agata di Militello - 15/4/24 - 30/4/24

Dobrovoľníci budú pomáhať pri rozvoze potravín ľuďom v hmotnej núdzi, pri archivácii pomôcok a šatstva. Ďalšie aktivity sa budú týkať údržby sociálnej záhrady a priestorov v spolupráci s miestnymi dobrovoľníkmi Caritas a ľuďmi s ľahkým mentálnym postihnutím. Dobrovoľníci sa budú venovať aj spoločenským a rekreačným aktivitám pre miestne rodiny. 

🌎 ČESKO, Děčín - 20/5/24 - 3/6/24

Zapoj sa do výnimočného projektu, ktorého cieľom je zapojiť mladých ľudí do aktivít na podporu udržateľnosti v dedine prostredníctvom zlepšenia hospodárenia s vodou, zberu dažďovej vody, riešenia problémov súvisiacich so zmenou klímy a podpory európskej inklúzie vo vidieckom kultúrnom prostredí.

🌎 ŠVÉDSKO, Jönköping - 28/4/24 - 14/5/24

Iniciatíva Týždeň Európy 2024 "JKPG Voices for EU Choices" spojí miestnych a medzinárodných dobrovoľníkov s 15 mladými ľuďmi s cieľom realizovať aktivity na podporu účasti voličov vo voľbách do Európskeho parlamentu, zlepšiť riadenie podujatí, občianske vzdelávanie a medzikultúrne komunikačné zručnosti účastníkov.

🔴 Zaujala ťa niektorá z ponúk? Rozklikni si ponuku v linku!

📩 Výberový proces nevieme ovplyvniť. Zabezpečíme ti však potrebné informácie ako si projekt vybaviť a staneme sa tvojou vysielajúcou organizáciou.

Preferencie

6 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
26. 2. 2024
20. 3. 2024

Podobné projekty