Dobrovoľnícky projekt Správa webovej stránky Infosecurity.sk - Wordpress programátor/ programátorka

Správa webovej stránky Infosecurity.sk - Wordpress programátor/ programátorka

Nezisková organizácia
webstránka
website
IT
wordpress
boj proti dezinformáciám
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)

Pomôž nám s ...

Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám so správou webovej stránky fungujúcej na platforme Wordpress. Ako bonus sa čo to priučíš o dezinformáciách a priložíš ruku k boju proti nim.

Zatiaľ máme ...

Fungujúci, no nie ideálny web vo Wordpresse, na ktorom pravidelne publikujeme články, podcasty a náš newsletter.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Funkčnejší, user friendly a atraktívny web, ktorý bude vždy aktuálny a naši čitatelia a čitateľky sa naň budú radi vracať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Infosecurity.sk sa významným spôsobom zasadzuje o zvyšovanie povedomia o problematike dezinformácií a o vytvorenie zdravého informačného priestoru. Dobrovoľníctvom v našej organizácii prispeješ k bezpečnosti v online, ale aj offline priestore aj ty. 

Okrem toho získaš cennú dobrovoľnícku skúsenosť v neziskovom sektore a možnosť byť súčasťou mladého ambiciózneho kolektívu. Tiež sa v prípade záujmu budeš môcť zúčastniť na rôznych podujatiach v oblasti obrany a bezpečnosti, napríklad na odborných prednáškach či workshopoch. V prípade záujmu a spokojnosti ti radi vystavíme potvrdenie o dobrovoľníctve či odporúčanie pre zamestnávateľa.

Intenzita pomoci sa bude odvíjať od vzájomnej dohody.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tvojej pomoci získa web Infosecurity.sk opateru, ktorú si naozaj zaslúži. Naše autorské články ohľadom dezinformácií, bezpečnosti na sociálnych sieťach a iných aktuálnych bezpečnostných témach budú publikované na prehľadnom webe, čím sa zvýši ich dosah a čím sa aj ty zapojíš do boja proti aktivitám dezinformačných aktérov, extrémistov a konšpirátorov.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála