>
Dobrovoľnícky projekt Pomôž s tvorbou videa, strihom a produkciou online vzdelávania

Pomôž s tvorbou videa, strihom a produkciou online vzdelávania

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
strih videa
video
video editing
video tvorba
tvorba videí
úprava videa
vzdelávacie videá
online vzdelávanie
kreativita
samostatnosť
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nám so strihom a tvorbou vzdelávacích videí a s postprodukciou. Aby to zas nebola len taká rutina, určite privítame vlastnú iniciatívu, ako videá urobiť zaujímavejšie. To znamená, že si môžeš vyskúšať vlastnú kreatívu v strihu videa, kde v rámci dohodnuteho priestoru budeš mať voľnú ruku. Sme otvorený novým veciam a každú myšlienku s ktorou prídeš minimálne prediskutujeme a vyskúšame.

Určite oceníme pomoc pri tvorbe propagačných videí a celkovo pri tvorbe video obsahu všeobecne. Či už z hľadiska nápadov, alebo pomoc pri natáčaní.

Zatiaľ máme ...

Máme niekoľkoročné skúsenosti s online vzdelávaním, či už formou videa, ale aj interaktívneho obsahu.

Nedávno sme sprístupnili vzdelávací portál, ktorý má sprístupniť kvalitný obsah širokej verejnosti za dostupné ceny. V tejto chvíli máme natočených niekoľko vzdelávacích kurzov a funkčný vzdelávací portál a vlastné nahrávacie štúdiu, kde tieto kurzy vznikajú. Napriek tomu máme kapacitný problém a nestíhame spracovávať natočené videokurzy.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Náš cieľ je sprístupniť väčší objem vzdelávacích kurzov pre verejnosť. Preto potrebujeme kreatívneho a šikovného človek, ktorý nám pomôže s prípravou už natočeného materiálu, , ktorý by s nami ostal aj neskôr, keď začne tento projekt reálne zarábať.

Chceme dosiahnuť stav, aby sme s naším tímom boli schopný vyprodukovať jeden kurz za týždeň a vytvoriť miesto, ktoré navštívite ako prvé, ak budete chcieť sa vzdelávať online v širokom spektre tém.

Veľmi vážne sa pozeráme po tvorbe interaktívneho obsahu kurzov, priamo vo videách, ktoré by sme chceli čoskoro začať používať tiež.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Podporíme ťa vo vlastných aktivitách a nápadoch a umožníme ti ich realizovať a vyskúšať si nové prístupy a nápady. Tak podporíme tvoju kreativitu a zároveň sa týmto niečo naučíme všetci.

Je pre nás dôležité, aby táto spolupráca bola obojstranne prospešná. Zaujíma nás, čo sa chceš naučiť, čo ti táto spolupráca má dať a kým sa prípadne chceš stať. Preto budeme spolu hľadať spôsoby, ako to môžeš dosiahnuť a ako ti my v tom vieme pomôcť.

Samozrejme v neposlednom rade budeš mať prístup ku všetkým terajším aj budúcim kurzom.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Dáme priestor lektorom a profesionálom vo svojom odbore, aby mohli zdieľať kvalitný vzdelávací obsah s verejnoosťou. Ľuďom to zas dá priestor nájsť ucelený a kvalitný vzdelávací kurz za dostupnú cenu.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • stredoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
1. 9. 2022
29. 1. 2023

Podobné projekty