>
Dobrovoľnícky projekt ⛰️Pomôž nám s pomocou príbehov vziať deti na turistiku INAK!

⛰️Pomôž nám s pomocou príbehov vziať deti na turistiku INAK!

Nezisková organizácia
turistika
Písanie
Editing
Rodiny
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Tvoríme náučno-zábavné turistické trasy v mobile & PDFku pre každú Slovenskú rodinu na maximálne hodinu cesty od ich bydliska. Písanie dobrých príbehov, čo zabavia a namotivujú deti je komplexný proces a preto hľadáme motivovaných turistov-pisateľov a editorov, ktorí nám pomôžu s plnením našej vízie ukázať rodinám turistiku INAK!

Zatiaľ máme ...

V tomto momente máme hotových 12 príbehov po celom Slovensku. Náš tím pozostáva okrem ďalších členov zo 4 pisateľov a jedného editora, ktorým sa zíde posila aby smw zvládli nával nových možností, ktoré sa nám otvárajú.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Dúfame, že budeš mať podobný zápal pre turistiku ako my a pomôžeš nám napísať príbehy, ktoré sa viažu so Slovenskou mytológiou & legendami a sú podané v štýle, čo zabaví deti. Pre inšpiráciu si môžeš pozrieť náš profil, či web.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Dozvieš sa ako funguje príprava príbehov pre deti a čo všetko sa snažíme zakomponovať, aby boli cool a pútavé. Tiež si vyskúšaš prácu v malom tíme, kde sa zmeny dejú veľmi rýchlo. Tešíme sa na veľa spoločných aha momentov a brainstormingových aktivít. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Spoločne zlepšíme pohyb detí aj ich rodičov. Ukážeme im Slovenské krásy a naučíme deti pozitívnemu vzťahu k turistike.⛰️

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
13. 6. 2024
2. 7. 2024