Dobrovoľnícky projekt Podujatia Učiacej sa Trnavy v roku 2022

Podujatia Učiacej sa Trnavy v roku 2022

Nezisková organizácia
vzdelávanie
PR
manažment/vedenie tímu
event marketing
event manažment
fundraising
Miesto
Trnavský kraj
Ideálny začiatok projektu
február 2022
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám organizovať inšpiratívne vzdelávacie podujatia v rámci projektu Učiaca sa Trnava a tak (nielen) Trnavčanom ukazovať, že učenie nemusí byť nuda!

Zatiaľ máme ...

Máme plán eventov a tím niekoľkých dobrovoľníkov. No keďže naše sny sú veľké a chceme pre Trnavu len to najlepšie potrebujeme ďalších ochotných ľudí, vďaka ktorým sa budú môcť zrealizovať viaceré zaujímavé podujatia.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme zorganizovať konferenciu, podujatie "TEDA - trnavská veda", festival učenia sa, workshopy počas Týždňa celoživotného učenia sa a mnoho ďalších eventov. Veríme, že Učiaca sa Trnava umožní mnohým rásť a rozvíjať sa.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V prvom rade spoznáš mnohých inšpiratívnych ľudí, či už z nášho OZka, ale aj odborníkov z oblasti vzdelávania či dobrovoľníkov. Naučíš sa organizovať eventy, pracovať s ľuďmi, komunikovať aj rozmýšľať vo veľkom! Okrem toho získaš vstup do nášho VIP vzdelávacieho programu "Grow with lifestarter".

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S Tvojou pomocou sa Učiaca sa Trnava dostane k väčšiemu množstvu ľudí a vytvorí príležitosti pre aktívne trávenie voľného času a rozvoj. Takisto veríme, že Trnava sa ako prvé slovenské mesto stane členom medzinárodnej siete učiacich sa miest UNESCO - a ty môžeš byť pri tom!

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 12 mesiacov