>
Dobrovoľnícky projekt Online stáž - editing videí a správca sociálnych sietí

Online stáž - editing videí a správca sociálnych sietí

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
editing
videa
marketing pre sociálne siete
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme stážistov ktorý sa zaujímajú o video editing & vytváranie kreatívneho contentu na sociálnych sieťach (TikTok). Cieľom je vytvárať krátke 30-60sec videá s avatarmi, čo pozostáva z vytvárania pútavého scenára, dabingu a editu na tému, ktorá je ti blízka, napr. videá zamerané na novinky a zaujímavosti zo sveta, lifehacky, rady a tipy o móde, učení sa jazykov, gaming alebo hocijaká iná téma. Ideálne je držať sa jednej témy, aby sa postupne budovalo stále publikum fanúšikov. Tu je LINK na tvorcu takýchto videí na ukážku - https://www.tiktok.com/@frever_games/video/7002993662787407109?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en

Časová flexibilita je tu kľúčová, keďže ide o vytváranie obsahu na dennej báze. Taktiež preferujeme editovanie videí v Aplikácii Frever Beta, ktorá je dostupná na stiahnutie len v Apple zariadeniach s novším operačným systémom, ale nie je to podmienkou.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak si sa v tomto našiel a je to tvoja vášeň, neváhaj s nami zdieľať svoje znalosti a prispieť nám s nimi do tímu. Tešíme sa na našu spoluprácu!

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
17. 3. 2022

Podobné projekty