>
Dobrovoľnícky projekt No-Code Enthusiast

No-Code Enthusiast

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
nocode
No-code
social networking service
IT
Web development
Projektový manažment
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme dobrovoľníka s vášňou pre no-code technológie, ktorý nám pomôže inovovať a zefektívňovať naše procesy.

Vhodné pre začiatočníka.

Zatiaľ máme ...

V rámci projektu "Networking Navigator" sme za posledných 6 mesiacov v Bratislave vybudovali silný základ pre profesijný a osobný rast v oblasti biznis networkingu. S tímom piatich ľudí, vrátane investora, sme už dokázali vytvoriť funkčný newsletter, ktorý slúži ako centrálne miesto pre agregáciu všetkých offline biznis eventov v meste. Tento projekt sledujú stovky ľudí, čo dokazuje jeho aktuálny úspech a záujem komunity.

Začínali sme s jasnou víziou zjednodušiť prístup k informáciám o networkingových príležitostiach a za krátku dobu sme dosiahli významný pokrok. Máme za sebou už niekoľko úspešných iterácií nášho newslettera a neustále pracujeme na jeho zlepšovaní a rozširovaní obsahu. Naša snaha podporovať osobný a profesijný rast je zreteľná v každom kroku, a to vďaka pevnému základu, ktorý sme si za týchto pár mesiacov vybudovali. Aktuálne hľadáme dobrovoľníka, ktorý sa zaujíma o no-code technológie a má chuť prispieť k ďalšiemu rozvoju a inovácii tohto jedinečného projektu.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Hľadáme dobrovoľníka, ktorý s pomocou no-code technológie bude pracovať na vybudovaní webovej aplikácie. Táto aplikácia následne prispieva k ďalšiemu rozvoju našej komunity, ktorá podporuje profesijný aj osobný rast.

Od nového člena tímu očakávame, že prinesie inovatívne nápady a využije no-code platformy na vytvorenie užívateľsky prívetivej webovej aplikácie. Cieľom je vytvoriť nástroj, ktorý umožní jednoduchší prístup k informáciám o networkingových udalostiach a podporí vzájomnú interakciu členov komunity. Výsledkom našej spolupráce by mal byť funkčný, intuitívny a vizuálne príťažlivý produkt, ktorý zvýši angažovanosť užívateľov a podporí ich rast v profesijných aj osobných oblastiach.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Veríme, že zapojenie sa do "Networking Navigator" je skvelá príležitosť pre teba, ak máš vášeň pre no-code technológie a chceš získať skúsenosti v oblasti, ktorá je teraz veľmi žiadaná. U nás získaš nielen praktické zručnosti, ale aj cenné kontakty. Naučíme ťa efektívne networkovať a zabezpečíme ti prístup na vybrané biznis eventy zadarmo.

Naším cieľom je posunúť ťa ďalej nielen v profesijnej, ale aj osobnej rovine. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu, ktorý mení spôsob, ako ľudia v Bratislave networkujú. Táto príležitosť ti otvorí dvere do sveta, kde tvoja práca prináša skutočnú zmenu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Tvojím zapojením a prácou na vývoji webovej aplikácie nám pomôžeš vytvoriť väčšiu hodnotu pre našu komunitu a rozšíriť povedomie o biznis eventoch nielen v Bratislave, ale aj v ďalších mestách. Vďaka tejto aplikácii budeme schopní informovať o nadchádzajúcich udalostiach na podstatne dlhšie časové obdobie, čo značne zvýši našu pôsobnosť na trhu.

Tvoja pomoc nám umožní dosiahnuť našu dlhodobú víziu - stať sa hlavným zdrojom informácií pre profesijný a osobný rast prostredníctvom networkingových eventov. S webovou aplikáciou posunieme informovanie a networking na novú úroveň, zvýšime angažovanosť našej komunity a v konečnom dôsledku prispejeme k rastu a úspechu profesionálov v rôznych odvetviach. Tvoja práca a inovácie sú kľúčové pre naplnenie našej misie a vízie.

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
24. 2. 2024

Podobné projekty