>
Dobrovoľnícky projekt neziskovky-space

neziskovky-space

Nezisková organizácia
webstránka
wordpress
web design
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Potrebujeme tvoju pomoc pri tvorbe nových webov, údržbe tých súčasných a v rozvoji našej platformy. Tvoje zručnosti môžu prispieť k ešte lepšiemu online prostrediu pre neziskovky.

Zatiaľ máme ...

Už sme dosiahli značný pokrok v našom úsilí podporovať neziskové organizácie. Na našom webe môžete nájsť niekoľko projektov, ktoré sme úspešne spustili online.

Využívame moderné a rýchle riešenie založené na VPS a vytvorili sme špecifikovanú platformu pre tvorbu webových stránok s využitím WordPressu. Už teraz máme v organizácii tím, ktorý sa venuje tejto oblasti, ale vždy sa tešíme na nové tváre, ktoré by mohli prispieť svojimi nápadmi a skúsenosťami.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Naším cieľom je vytvoriť integrovanú platformu pre neziskové organizácie a ich internetové stránky. Táto platforma bude slúžiť ako centrálny bod pre zdieľanie zdrojov a vytvorenie silnej komunity dobrovoľníkov. Títo dobrovoľníci budú mať možnosť aktívne prispievať k tomu, aby neziskové organizácie mohli pracovať efektívnejšie a dosahovať lepšie výsledky v ich misii. Očakávame, že spolupráca s tebou nám pomôže tento cieľ úspešne realizovať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Zapojením sa do nášho projektu nie je len príležitosťou pomôcť, ale aj obohatiť sa osobne a profesionálne. Tu je to, čo ťa čaká:

 • Získaš cenné skúsenosti, ktoré môžu posilniť tvoj životopis a rozšíriť tvoje vedomosti.

 • Zažiješ pocit naplnenia a radosti z toho, že si súčasťou niečoho väčšieho a prispievaš k skutočnej zmene v spoločnosti.

 • Spoznáš úžasných ľudí, ktorí zdieľajú tvoje hodnoty a vášeň. Budeme spoločne tvoriť silný a podporný tím, v ktorom každý člen má svoje miesto.

 • Naučíš sa nové zručnosti, ktoré ťa budú sprevádzať v osobnom aj profesionálnom živote. Ponúkame tiež interné školenia a workshopy pre našich dobrovoľníkov.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Keď sa rozhodneš pridať k nám a vložíš do toho kúsok svojho času a energie, spoločne dosiahneme omnoho viac. Tvoja pomoc nám umožní rýchlejšie napĺňať našu víziu a ešte efektívnejšie reagovať na výzvy, s ktorými sa stretávame.

Zapojením sa do našej organizácie:

 • Prispeješ k tomu, aby sme mohli rozširovať naše aktivity a dosahovať ďalšie a ďalšie komunity.

 • Spoločne budeme môcť vytvárať inovatívne riešenia a prispievať k trvalej zmene v oblastiach, ktoré sú nám najbližšie.

 • Tvoja podpora nám umožní zvýšiť povedomie o dôležitých témach a mobilizovať ďalších ľudí k tomu, aby sa pridali k našej veci.

Tvoje zapojenie je kľúčové. Vďaka tebe budeme môcť posunúť naše úsilie na novú úroveň a dosiahnuť trvalý dopad. Spoločne vieme zmeniť svet na lepšie miesto!

Preferencie

2 hodín / týždenne
 • stredoškoláka
 • vysokoškoláka
 • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
 • profesionála
 • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
13. 9. 2023
1. 11. 2023

Podobné projekty