Web development a administrácia webu

Nezisková organizácia
IT
web development
web design
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Ovládaš web development a chceš nám pomôcť so zatraktívnením našej stránky a zjednodušením procesov? Pridaj sa k nám a pomôž nám s naším webom, ktorý sa venuje kvalitnému vzdelávaniu vo vzťahovej a sexuálnej výchove.
Aktuálne potrebujeme pomoc s:

  • Úprava webu do dynamickejšej podoby

  • Zjednodušenie prihlasovanie na vzdelávania

  • Administrácia webu

Ak si sa v jednej alebo viacerých oblastiach našla/našiel, tak nás neváhaj kontaktovať. My sa ti následne ozveme a ak si sadneme, môžeme začať spoluprácu. 


Zatiaľ máme ...

Vzťahovej a sexuálnej výchove v školách aj mimo nich sa venujeme už nejaký ten rok a pokúšame sa o tvorbu kvalitného vzdelávania a obsahu na našom webe. Podarilo sa nám prerobiť starý web, inovovať štruktúru a umožniť prihlasovanie sa na vzdelávania priamo na našej stránke. Po pandemickom roku sme získali viac skúseností a dát s online vzdelávaním a chceli by sme niektoré kroky zjednodušiť a rovnako hovoriť viac o našich aktivitách. 

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme mať profi, jednoduchý a zaujímavý web, ktorý zaujme a presvedčí k vzdelávaniu o vzťahovej a sexuálne výchove. Navyše chceme eliminovať aktivity, ktoré nezaberajú veľa času, a myslíme si, že sa dajú zautomatizovať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Budeš členom/členkou veľmi unikátneho tímu, taká je pravda. Na Slovensku nie je organizácia ani jednotlivci, ktorí by robili to, čo robíme my, preto budeš mať možnosť stáť pri zrode výnimočných projektov.

Okrem toho ti ponúkame férovú komunikáciu, rešpekt, spoznáš vynikajúce odborníčky a odborníkov na témy vzťahovej a sexuálnej výchovy. Ak prípadne zistíš, že sa ti s nami fakt páči, radi budeme hľadať možnosti, ako sa u nás realizovať aj ďalej.


Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Ak nám pomôžeš s naším webom ozaj dobre, bude to mať dopady nielen na našu organizáciu, ale najmä na jej cieľové skupiny - pomôžeš nám šíriť dôležité info o prevencii násilia a obťažovania, o zdraví, bezpečí, súhlase, sexualite, sexuálnych a reprodukčných právach a ďalších témach. Predstav si, koľko dobra to vie narobiť.


Preferencie

5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Spoločnosť pre plánované rodičovstvo
Nezisková organizácia
Klincová 35
82108 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie