>
Dobrovoľnícky projekt Marketingový tím - Grafik😎

Marketingový tím - Grafik😎

Nezisková organizácia
Marketing
tvorba contentu
vizuálna identita
grafický dizajn
sociálne siete
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Potrebujeme pomoc s vizuálmi na naše sociálne siete. :)

Pomôž nám preto s prácou na našej vizuálnej identite, pri príprave príspevkov na naše sociálne siete - Insta, Facebook či Linkedin, pri príprave ilustrácii, videí, grafík, dizajnov pre print a mnoho mnoho ďalšieho. :)

Na vizuáloch pre naše sociálne siete pracujeme zväčša v Canve, no sme otvorení aj používaniu iných platforiem.

Zatiaľ máme ...

V marketingovom tíme sme už rozbehnutí niekoľko mesiacov, máme každý svoju agendu, zavedené nové marketingové procesy a tiež máme marketingovú koordinátorku Katku, ktorá nás vedie. Každý z nás má na starosti to, čomu sa chce venovať - niekto robí grafiku, niekto robí texty a máme v tíme celkom pestrú zmesku ľudí a záujmov. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je dosiahnuť čo najefektívnejšiu komunikáciu na našich sociálnych sieťach, či už s bývalými účastníkmi projektov, možnými záujemcami, fanúšikmi alebo partnermi. A na to sú kvalitné a atraktívne vizuály skvelým pomocníkom - veď kto sa nechce pozerať na pekné grafiky po otvorení svojho telefónu, však? :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Po pridaní sa do našej organizácie a marketingového tímu získať veľké množstvo skúseností v tom, ako funguje marketingový tím v praxi - aj v zamestnaní. Budeš mať možnosť nahliadnuť do procesov fungovania tímu a organizácie a veľa príležitostí učiť sa - či už marketingové skills, ale ak chceš, aj veľa ďalšieho. :) A v neposlednom rade samozrejme získaš super kamošov, kamošky, kontakty a komunitu. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Tvojou pomocou sa nám podarí zlepšiť rozdelenie úloh a síl v marketingovom tíme - vďaka tebe zlepšíme naše pôsobenie na sociálnych sieťach a tým aj pohľad verejnosti na naše aktivity a identitu organizácie! :)

Preferencie

2.5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
6. 9. 2023

Podobné projekty