>
Dobrovoľnícky projekt Marketingový tím - Content stratég😎

Marketingový tím - Content stratég😎

Nezisková organizácia
strategicky marketing
tvorba contentu
Marketing
marketingová komunikácia
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

V marketingovom tíme hľadáme pomoc v agende plánovania contentu - čo kedy a ako postujeme :) Budeme sa tešiť z pomoci pri tvorbe kampaní a tiež v researchoch tém pre naše cieľové skupiny. Čiže v skratke ako soľ potrebujeme človeka s kreatívnym, no tiež trošku strategickým premýšľaním o tom, čo chceme ako organizácia komunikovať a dosiahnuť, a tým, čo hľadá a potrebuje komunita. :)

Zatiaľ máme ...

V aktuálnom zložení marketingového tímu fungujeme už hodných pár mesiacov - sme super kolektív so záujmom o marketing no tiež sme kamoši, pomáhame si vždy keď niečo nevieme - nájdeš u nás plnú oporu a podporu! Tím vedie naša koordinátorka Katka, ktorá má pod palcom naše celé fungovanie a rozdeľovanie úloh, pričom na toto máš silný vplyv ty a to čomu sa chceš venovať! V posledných mesiacoch sme tiež zavideli nové procesy komunikácie medzi marketingovým tímom a zvyškom organizácie - čiže všetko pôjde efektívne. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Očakávame od teba primárne záujem a možno až vášeň pre marketing a témy našej organizácie - pozri si nás aj na webe :) Super je, ak máš aj nejaké základné skúsenosti, no nie je to pevnou podmienkou pre prijatie do tímu. Najdôležitejšie je chcieť sa učiť a posúvať - čo je aj jednou z našich najzákladnejších hodnôt. :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Táto skúsenosť je primárne o učení a vzdelávaní sa - a to aj dostaneš! :) Po pridaní sa do marketingového tímu budeš mať možnosť nakúknuť do agendy, s ktorou sa stretneš snáď v každom zamestnaní v tomto smere. Získaš skvelé príležitosti otestovať si, či je to to čo chceš a nadobudneš v tom základné vedomosti. V neposlednom rade ale ide aj o super kontakty, kamošov, kamošky a komunitu. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tebe budeme vedieť v tíme lepšie napredovať, tvoje názory a nápady nám umožnia lepšie a strategickejšie plánovať content na naše sociálne siete - nie len, že budeme na našich "sockách" vyzerať lepšie, no tiež sa záujemci o naše projekty, a tiež naši bývalí účastníci dozvedia vždy všetky potrebné informácie! :) A to je teda úplná paráda!

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 9. 2023
7. 9. 2023

Podobné projekty