>
Dobrovoľnícky projekt Marketingová Stratégia pre Občianske Združenie

Marketingová Stratégia pre Občianske Združenie

Nezisková organizácia
mentoring
marketing mentoring
marketing mentor
marketing
social media marketing
marketing strategy
občianske združenie
profesionál
dobrovoľníctvo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
september 2022
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s vytváraním novej marketingovej stratégie, pre náš projekt. Podeľ sa so svojimi vedomosťami a skúsenosťami s našim marketingovým tímom, a pomôž nám tak rozšíriť povedomie o projekte Modelový Európsky Parlament Slovensko!

Zatiaľ máme ...

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od nášho nového mentora očakávame, že bude úspešne sprevádzať náš marketingový tím pri vytváraní novej marketingovej stratégie, ako aj pri jej živom aplikovaní. V rámci osobných, či online stretnutí budeš môcť posunúť svoje predošlé skúsenosti na mladú generáciu pomocou spätnej väzby na jednotlivé kampane. Očakávame kreatívne a inovatívne nápady, ktoré oslovia generáciu mladých študentov, aj otvorenú myseľ. V rámci projektu máš voľnú ruku a k čomu sa dopracujete závisí na vzájomnej spolupráci teba a nášho marketingového tímu.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak sa rozhodneš pridať k nám budeš spolupracovať s mladým, medzinárodným a dynamickým tímom. Nie len že budeš spolupracovať na unikátnom projekte, pomôžeš dobrej veci, a tým prispeješ k "lepšiemu Slovensku", no taktiež budeš môcť vidieť výsledky svojej práce vo veľmi krátkom časovom horizonte a pochváliť sa nimi vo svojom portfóliu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou sa našej organizácii podarí rásť a priblížiť sa k našej cieľovej skupine zasa o čosi bližšie. Touto cestou sa nám podarí zvýšiť dopad našej činnosti a posunúť budúcnosť mladej generácie k lepšiemu.

Preferencie

0.45 hodín / týždenne
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
20. 8. 2022

Podobné projekty