Dobrovoľnícky projekt Marketingová manažérka náborovej kampane žiakov

Marketingová manažérka náborovej kampane žiakov

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
literatúra
literárny klub
sociálne siete
marketing
copywriting
zodpovednosť
vzťahy a komunikácia s verejnosťou
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Ahoj,

od septembra chystáme otvoriť malý literárny klub pre žiakov 2. stupňa ZŠ v Trnave. Našim cieľom je rozvíjať vzťah detí k čítaniu, dosadzovať ich do kontextu doby, učiť ich kritickému mysleniu a schopnosti vyhľadávať si informácie. Chápať, čo čítam, vnímať spisovateľov a nebrať hodiny literatúry len za nudnú povinnosť.

Keďže sa tento projekt len rozvíja, začína, hľadáme preň niekoho, kto by sa ujal roli marketingovej manažérky/manažéra. Tvojou úlohou by teda bolo pripraviť a realizovať marketingovú kamaň. Máme nastavené ciele (zjednodušene - dať o nás vedieť, získať pre naše triedy žiakov, komunikovať s verejnosťou), spolu ich ešte určite prekonzultujeme a teda na tebe bude, aby sa nám podarili naplniť. Samozrejme, nehádžeme celú zodpovednosť na teba a ani nemáme nereálne vysoké očakávania. Práve naopak.

Ponúkame ti príležitosť získať cenné skúsenosti v oblasti marketingu v praxi. Keďže začíname od piky, uvidíš, ako nám to rastie atď. Neočakávame, že si profesionál. Budeme tu stále pre teba, keď budeš s čímkoľvek potrebovať pomôcť.

Určite sa neboj a neváhaj sa nám ozvať. Spoločne to prekonzultujeme a budeme radi, ak sa dohodneme na spolupráci.

Preferencie

20 hodín / mesačne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov