>
Dobrovoľnícky projekt Marketing tím - Pomôž nám s tvorbou contentu na Linkedin :)

Marketing tím - Pomôž nám s tvorbou contentu na Linkedin :)

Nezisková organizácia
Marketing
NGO
vzdelavanie
copywriting
tvorba contentu
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

V organizácii sa zaoberáme vzdelávaním, sebarozvojom a neformálnym kariérnym poradenstvom pre mladých ľudí na Slovensku, no spolupracujeme aj so zahraničnými partnermi. V súčasnosti máme fungujúci a rozbehnutý marketingový tím a potrebujeme pomoc s contentom na platformu Linkedin.

Zatiaľ máme ...

Marketing tím funguje ako hodinky, máme rozdelené funkcie a jednotlivé projekty. Pracujeme prevažne v Canve a v programoch na tvorbu videí a reelsiek, pričom náš tím rieši predovšetkým tvorbu grafiky a textov v spolupráci s jendotlými organizačnými tímami v rámci projektov, ktoré zastrešujeme. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je zlepšiť a zefektívniť našu komunikáciu na Linkedine, nakoľko túto platformu vnímame ako platformu s veľkým potenciálom. Chceme dosiahnuť menšie vyťaženie tímu a ostatných častí organizácie, ktoré doteraz Linkedin riešili a posilniť tým náš celkový tím. Cieľom je tiež zaujať a preto nás poteší, ak budeš mať nápady a návrhy, čo sa dá zlepšiť a pridať - je ale jasné, že to nemusí byť hneď. :)

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Vďaka spolupráci s FGEčkom získaš v prvom rade mnoho skúseností - máme spätnú väzbu z niekoľkých zdrojov, že takáto skúsenosť zaujme aj pri hľadaní si práce a na pohovore o tomto budeš hovoriť určite dlho. :) Zakladáme si však predovšetkým na komunite, čiže získaš skvelých kamošov a parťákov do života aj mimo marketingových záležitostí. V neposlednom rade je nutné spomenúť kontakty - spolupracujeme s veľkou databázou mentorov a lektorov! A tak isto budeš mať prístup ku všetkým našim vzdelávačkám a sebarozvojovým projektom. Radi ťa na eventoch uvidíme! :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tebe, nás bude viac "vidno" vo svete Linkedinu, čo má potenciál priniesť nové spolupráce, kontakty a možnosti či už pre teba, alebo pre našu organizáciu. Na Linkedine sa nachádzajú zaujímavé osobnosti a my budeme radi, ak sa "celý svet" Linkedinu dozvie, na akých super veciach robíme, aké projekty organizujeme, s kým spolupracujeme či niečo viac o našom internom prostredí. :)

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
12. 6. 2024