Dobrovoľnícky projekt Marketing Rockstar

Marketing Rockstar

Nezisková organizácia
neziskový sektor
marketing
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

S čímkoľvek z marketingovej oblasti, v čom si dobrý alebo ťa baví vzdelávať sa v tom. Naša neziskovka ocení dobré PPC, content, fotografiu, SEO alebo správu sociálnych médií. Dnes toto všetko robí do určitej miery každý z nás a my by sme to radi dali človeku ktorý si z toho spraví svoj vlastný projekt, ktorý bude dlhodobo zveľaďovať.

Zatiaľ máme ...

Príbeh Beluminary sa začal v roku 2014, kedy sme vznikli ako občianske združenie ešte pod názvom Consulting Club Bratislava. Našim cieľom je poskytovať študentom a mladým profesionálom platformu, vďaka ktorej získajú inšpiráciu, praktické zručnosti a zároveň si rozšíria svoj network. Vítame bez výnimky každého, kto má záujem. Viac info nájdeš tu: https://www.facebook.com/beluminarysk 

V Beluminary zároveň veríme, že Slovensko je perfektná krajina, plná angažovaných ľudí, ktorí chcú našu krajinu robiť lepšou.

Ako to robíme?

Raz za tri mesiace organizujeme event s troma inšpiratívnymi speakrami, vždy na vybranú tému s účasťou 50-100 ľudí. Súčasťou tohto eventu sú aj praktické a interaktívne workshopy, ktoré ľuďom pomáhajú zlepšiť zručnosti 21. storočia, ako napríklad public speaking, design thinking, negotiation, a mnohé ďalšie. Na našich eventoch vystupovali ľudia ako Adela Vinczeová, Šimon Šicko, Michal Truban, Patrick Hessel, Jakub Ptačín a ďalší.

Počas doby koronovej sme naše eventy museli presunúť do online sveta, ak to však situácia dovoľuje, eventy sú fyzické.

Sme tím,, ktorý sa Beluminary venujú popri práci a škole, v našom voľnom čase. Robíme to s nadšením a odhodlaním lebo vidíme, že dnešná generácia mladých profesionálov chce na sebe pracovať a posúvať sa vpred. #reallifeeducation

Sme v rastovej fáze a plánujeme narásť o troch alebo štyroch nových ćlenov. Ak sa ti páči čo robíme a chceš získať skúsenosti, kontakty, a zážitky, poď s nami do toho.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom neustále zvyšovať povedomie o Beluminary, robiť to kvalitne a hlavne pravidelne. Máme na Slovensku svoju vernú komunitu návštevníkov, ktorú chceme držať informovanú o nových eventoch, aktualitách a našich aktivitách. Zároveň chceme svoju cieľovku rozširovať a oslovovať nových ľudí. Ako? Ak máš super nápad, necháme si poradiť. Vstúpime na nové sociálne siete alebo rozbehneme lepšie sponzorované kampane? Je to do veľkej miery na tebe.

Našim dlhodobým cieľom je, aby keď sa povedalo vzdelávanie mladých na Slovensku, Beluminary bolo medzi prvými organizáciami, ktoré ľuďom napadnú. Máme pred sebou, avšak rovnako aj za sebou kus cesty a veríme, že so správným teamom nám to pôjde ľahšie a veselšie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Keď sa k nám pridáš, preberieš marketing v rozbehnutej neziskovke, avšak zároveň získaš priestor na neskutočnu sebareálizáciu. Chces vyskúšať tiktok? Smelo do toho! Chceš skúsiť nové kampane, prípadne PR? Vymysli, urob! Kreativite sa medze nekladú. Čo je super je taktiež to, že vo svojej komunite máme z našich minulých eventov niekoľko marketérov, ktorým prípadne vieš napísať a poradiť sa ohľadom marketingovej stratégie pre Beluminary.

To, že sa môžeš účastniť našich eventov a workshopov ako člen tímu zadarmo je samozrejmosť. Budeš tak mať možnosť spoznať množstvo šikovných ľudí, už či speakrov, alebo účastníkov.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou dokážeme aj naďalej dbať na kvalitu našich eventov a našeho prístupu k ľuďom, komunikácii a organizácii. Svojou prácou zároveň dopomôžeš k tomu, že mladí budú mať o niečo bližsie k vzdelaniu v praxi, a úspešní slováci - speakri budú mať bližšie k mladým ľuďom, ktorí po takomto vzdelávaní túžia. Pomôžeš vytvoriť platformu, kde im to je umožnené.

Preferencie

10 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • do 12 mesiacov