>
Dobrovoľnícky projekt Marketing pre instagram a web blog

Marketing pre instagram a web blog

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
špecialista marketingu
social media
zdravotník
web administrativa
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme kreatívnych a vášnivých dobrovoľníkov, pohybujúcich sa v online svete so záujmom prispievať k ekologickému hnutiu. Naša skupina, poháňaná láskou k prírode a inováciám, rozširuje svoj tím a hľadáme správcu sociálnych sietí a web stránok, ktorý nám pomôže šíriť osvetu o našich skladacích helmách.

Ako súčasť nášho tímu budete mať možnosť vytvárať obsah pre naše sociálne siete, spravovať našu web stránku a budovať komunitu okolo našej značky. Hľadáme kreatívne mysle, ktoré majú výborné písacie schopnosti, skúsenosti s tvorbou obsahu a pochopenie pre digitálnu marketingovú stratégiu.

Tvoje úlohy budú zahŕňať tvorbu atraktívneho obsahu pre naše sociálne siete, monitorovanie a správu online komunikácie, optimalizáciu web stránky a prácu na vývoji a implementácii kampaní. Chceme, aby si mal(a) vášeň pre ekológiu a ochranu životného prostredia a schopnosť s nadšením šíriť naše posolstvo.

Ak sa cítiš, že by si mohol(a) byť skvelým prínosom pre náš tím, pošli nám svoj životopis a ukážky svojej práce. Tešíme sa na spoluprácu s tebou pri budovaní ekologickejšího a bezpečnejšieho sveta!

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
27. 11. 2023

Podobné projekty